Autor Zpráva
Klára Skálová
Profil
Jak by se dali zpropagovat takovéto minisite?
www.domaci-susicka.eu/
www.3d-televize.eu/
Mám jich více, tak jak na efektivní zviditelnění (z hlediska času i návštěvnosti)?

Čím začít? Myslíte, že má registrace do více katalogů ještě vůbec smysl... Jak byste dali o sobě vědět, případně co zlepšit?
Děkuji, za každou reakci budu vdečná.
janbarasek
Profil
Klára Skálová:
Je dobré dát někam reklamu. Seznamáckej sklik je na tohleto úžasnej. Přiláká za malý prachy hodně lidí.

A pak se hlavně žeň po odkazech, aby se ti zvedal Pagerank a Srank, to je hlavní priorita, podle který Google a Seznam řadí výsledky.
Petr ZZZ
Profil
Před propagací bych vyházel zavádějící odkazy – proč anchor text ovoce odkazuje na katalog-odstavnovacu, anchor text vitamíny na doménu parní-hrnec-tefal? Taky anchor text sušička na doméně domácí-sušička, odkazující na doménu domácí-sušičky, vypadá divně. Vůbec mi to celé připadá divné, jako klasický pokus oklamat vyhledávače, i když musím uznat, že samotný text na stránce domácí-sušička.eu mi přijde celkem užitečný – dobře by se vyjímal v nějaké kuchařce.

Mám jich více
Věřím.
Klára Skálová
Profil
Děkuji za reakce. Odkazy myslíte že by šlo registrovat právě třeba do katalogů nebo spíš zkusit klasickou výměnu? Děkuji. Jak moc je důležitá tématičnost odkazů?

Petr ZZZ:
Mám jich pár, ale právě toto propojení mi přišlo docela logické a přínosné.
pepperos
Profil
Doporučuji podobné stránky zaregistrovat do aktalogů, alespoň těch největších. Dále bych vydal PR články na různé weby. Výměna odkazů, ale tématických, udčitě dává smysl.
__construct
Profil
pepperos:
Doporučuji podobné stránky zaregistrovat do aktalogů
Prečo?

Dále bych vydal PR články na různé weby
PR články sú non-sens — so skutočným PR to nemá nič spoločné.
Klára Skálová
Profil
__construct:
Co tedy doporučujete vy? Podle mě, kvalitně publikovaný relevantní PR článek s hodnotným obsahem má určitě smysl. A ve finále, článek nakonec dělá PR obraz dané společnosti, povědomí o firmě, resp. produktu.
Plaváček
Profil
Klára Skálová:

Nic mi do toho není, ale to si budujete linkfarmu? Z pohledu obyčejného uživatele netuším, k čemu mi vaše "minisite" mohou být dobré. Nebo to děláte "jako pro SEO"?
Cody
Profil
__construct:„PR články sú non-sens — so skutočným PR to nemá nič spoločné.“ Přesto velmi dobře fungují a nějakou dobu ještě fungovat budou.
pepperos
Profil
Vím, ře PR články jsou něco jiného, ale často se o tom takto píše. S podobnými weby nemáme zas tolik možností, aby naše aktivita nevypadala jako spam. ale rád si poslechnu od __construct nějaký nový nápad, protože určitě existují určitě další. Jenom nefungují na všechny témata webů a na všechny podoby webů.
SklademLevneCZ
Profil
Udelal bych registraci do katalogu + PPC, registrace nic nestoji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0