Autor Zpráva
fimmos
Profil
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, zda má nějaký vliv na vyhledávače, pokud mám doménu neco.com a mám tam své osobní stránky. Jestli vyhledávače upřednostňují neco.cz nebo neco.name (určenou pro tyto účely přímo) před .com komerční.

Díky
stribny
Profil *
Ne, neuprednostnuji. Akorat Seznam a Jyxo indexuji jen .cz domeny do te doby nez je k zaindexovani jine konkretni domeny vyzves.
Mistr
Profil
mám tam své osobní stránky
Jak by vyhedávač rozpoznal, zda se jedná o osobní nebo firemní stránku? Tím se podle mě vůbec nezajímá a je mu to úplně jedno, ne?
fimmos
Profil
To je pravda... Jen jsem se chtěl zeptat, zda je to v pořádku, zda to ničemu nevadí.
llook
Profil
stribny Nevím jak Seznam, ale Jyxo teď už snad indexuje všechno sám od sebe, ne? A taky indexuje taky stránky v jiných jazycích, viz třeba http://jyxo.cz/s?s=ekelhaft+lang%3Ade
Yuhů
Profil
> Akorat Seznam a Jyxo indexuji jen .cz domeny do te doby nez je k zaindexovani jine konkretni domeny vyzves.

V případě Seznamu toto není pravda. Seznam indexuje com stránky, pokud jsou psány česky a vede na ně odkaz z nějaké česky psané stránky.

> Jen jsem se chtěl zeptat, zda je to v pořádku, zda to ničemu nevadí.

Z hlediska SEO je vše v pořádku, problém je jenom s uživateli. Velmi často se spletou a místo .com zadají .cz. Parchanti :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0