Autor Zpráva
MichalK
Profil *
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli si google dokáže rozdělit doménu iBeyonce.net na I Beyoncé, aby se zobrazovala co nejvýše po zadání klíčového slova Beyonce. děkuji
Joker
Profil
Dokáže, resp. dokáže v doméně najít i podřetězec, například „outu“ v youtube. Takže by určitě zvládl třeba i „ibey once“, kdyby tomu odpovídal obsah webu.
Homer
Profil
MichalK:
aby se zobrazovala co nejvýše po zadání klíčového slova

Tvar doménového jména nehraje při řazení výsledků ve vyhledávači až tak velkou roli. Důležitější než doména je obsah webu, ten musí být relevantní k hledanému slovu.
dedouch
Profil
MichalK:
Obecně nedokáže, pouze ve speciálních případech - pokud dotaz přesně odpovídá doméně (např. pokud by někdo hledal dotaz "i Beyonce"). Nicméně, jak bylo napsáno, klíčové slovo v doméně není extra silné kritérium - může ovšem pozitivně působit jako off-page faktor, pokud vzniká hodně odkazů s anchor textem v podobě samotného URL (to se často stává u webů, na které se odkazy hojně dávají do internetových diskusí).
Petr ZZZ
Profil
Všeobecně platí, že Google část řetězce zvýrazní ve stránce, kterou našel na tu samou část jako samostatný výraz, ale hledá jen řetězce, které jsou nějak od sebe oddělené (většinou mezerou) a lze je považovat za slova. Výjimky jsou jen hojná synonyma jako email a e-mail atp. – tam umí část řetězce i najít. Hledání části řetězce a příbuzná témata se tu už několikrát řešila:

Chápou vyhledávače různé pomlčky stejně? A podtržítko?
Má někdo zkušenosti s entitou shy?
Otestujme notebookasus, hrotovidle i veletrh
SEO a URL odkazy
pepperos
Profil
Musí to mít naučeno. Na hodně slov to dokáže, ne ale vždy. Google a Seznam jsou v tomto na tom asi podobně. Zrovna I Beyoncé bych řekl, že nedokáže. Ale mohu se mýlit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0