Autor Zpráva
MichalK
Profil *
Dobrý den,

potřeboval bych si nechat ručně zaregistrovat stránku do zahraničních katalogů, tak se chci zeptat jestli má někdo dobrou zkušenost s nějakým registrátorem. Já se díval na googlu a nejlepší mi přišlo http://www.registrace-odkazu.eu/ ale pro jistotu bych se chtěl zeptat.
Plaváček
Profil
MichalK:

Registrace do katalogů je ztráta času. Kašli na to.
Cody
Profil
MichalK: Dobrý den, pokud registrujeme tak do kvalitních zahraničních, třeba jeden který bych neopomíjel je Google Places. To co píše Plaváček je pravda pokud to neděláš s rozumem. Myslím, že některé katalogy bychom neměly opomíjet zvláště u nového webu, je to podle mého názoru podhoubí pro další a kvalitnější linkbuilding.
MichalK
Profil *
Jen bych chtěl říct, že nejde o firmu a proč je to ztráta času? Potřebuval bych se dostat co nejvýše v googlu na dost frekventované slovo, tak asi odkazy z jiných webů budu potřebovat.
ludekbrno
Profil *
MichalK:
Jenže není odkaz jako odkaz. V praxi má mnohem větší váhu 10 odkazů z kvalitních tématických webů, než 1000 odkazů z hromady bezvýznamných katalogů, kterých na internetu existují a které samozřejmě vyhledávače snadno rozliší a úspěšně ignorují. A pokud se registrace udělá hromadně v horizontu několika dnů, je to další jasná známka pro vyhledávače, že takové odkazy nejsou přirozené a ignorují je. Je naprostá blbost ještě za to někomu platit. Těch pár jednotlivých katalogů, které ještě mají alespoň nějakou minimální váhu si můžeš zaregistrovat sám a potom se věnovat pořádnému linkbuildingu, vlastně budování dobré pověsti tvého webu. Jenže to za tebe nikdo neudělá a nebo to nebude stát pár tisíc, za které většina podvodníků ty super registrace nabízí.
MichalK
Profil *
ludekbrno:
Dobře, a které jsou to katalogy, které mají nějakou váhu?
BlackflamesIczI
Profil
tohle jsem zkousel na ceskych katalozich (vymechal jsem firmy.cz) asi 500 registraci a na druhe strance jsem zkusil 30 pr a asi 10 odkazu a obe na jedno slovo co se tika textu na strankach stejna hustota klicoveho slova (absolutne) a vepredu je ten z PR. Takze od te doby radsi bych investoval do clanku a odkkazu a nic jineho. Nejlepsi je me jevilo zalozit webovky a narvat je na jedno dve klicove slova a ty pak clankama smerovat na shopy co mam. Pardon za "odborne vyrazy"( delam to jen pro sebe a nepamatuji si presne vyrazy)
Cody
Profil
MichalK:
Ty které jsou relevantní a kvalitní a dobře optimalizované. Je třeba dobře vybírat a zkoušet.

BlackflamesIczI:
500 registrací je vážně zbytečné 30-50 max.
BlackflamesIczI
Profil
to jo ale ze vyhledavac vyhodnoti lepe web s 30 pr nez 500 registraci hovori za vse. Muj nazor je ze ma tak cenu 3 katalogy firmy automaticky a nejake 2 a tim koncim
a to jsem ty registrace delal rucne proste me to zajimalo a mel jsem cas a kdyz je tohle k nicemu tak strojova registrace je uplne k Ho*nu
ludekbrno
Profil *
Taky záleží na tom, co myslíš těmi 30 PR?
BlackflamesIczI
Profil
pr clanky umistene na 30 ruznych free webech ve worldpresu s 2-3 odkazy. Okolo 1500-1800 znaku s kvalitnim textem MADE IN JÁ
ludekbrno
Profil *
Tak k pr článkům na free webech už tady toho bylo napsáno celkem dost a nebylo to moc pozitivní :-)
BlackflamesIczI
Profil
tak v tom pripade me seznam dal web z pr jen tak dopredu ze se mu chtelo
BlackflamesIczI
Profil
co jsem ted koukal na pozice na slova na shopech tak me prijde ze google na pr nebere moc zretel protoze na google jsem z vice klicovejma slovama hur nez na seznamu ale to neresim protoze google je pro me nepodstatnej
pepperos
Profil
Nemyslím si, že registrace do katalogů je ztráta času, především když registrujeme do těch správných. Mám to vyzkoušeno na mnoha webech.
ludekbrno
Profil *
pepperos:
Není to úplně zbytečné, zbytečná je jen registrace do stovek katalogů, zejména když se udělá hromadně během pár dnů. Nějaký přínos jich má jen pár jednotek, v nejlepším desítek nejznámějších. Víc je opravdu ztráta času. Mě se osobně osvědčilo zaregistrovat třeba do 1-2 katalogů týdně, ne víc. Způsobí to nějaký pohyb ve zpětných odkazech a ukazuje, že web nějak žije.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0