Autor Zpráva
WMPopi
Ahoj,
upravuju feed pro zboží.cz a přemýšlím jak rozepsat varianty. Mám kupříkladu židli, která má 10 možnosti potahu, 4 možnosti kříže a možnost s područkami nebo bez.

Kancelářská židle Klára
<PRODUCTNAMEEXT>bílá, kříž leštěný alu, bez područek</PRODUCTNAMEEXT>
<PRODUCTNAMEEXT>bílá, kříž leštěný alu, s područkami</PRODUCTNAMEEXT>
<PRODUCTNAMEEXT>bílá, kříž standardní, bez područek</PRODUCTNAMEEXT>
<PRODUCTNAMEEXT>bílá, kříž standardní, s područkami</PRODUCTNAMEEXT>

Jde o to, že v tomto případě jde tedy o 10 * 4 * 2 = 80 variant, je to takto v pořádku?
BlackflamesIczI
u me to problem neni a to mam u jednoho 1*7*4 u jednoho kusu a funguje to normalne a druhu 1500 takze 1500*7*4 a zpracovava ho to bez problemu podle info ze seznamu
WMPopi
BlackflamesIczI:
A je lepší psát: "kůže bílá, kříž leštěný alu" nebo "bílá, leštěný alu"? Např. na alze taky píšou jen "iPad 2 32GB Wi-Fi 3G White".
BlackflamesIczI
ja bych to nekomplikoval podle me lidi stejne zadaj max bila a stejne pujdou po fotce, akorat bych nepoutil podrucky ale operku nebo loketni operku nebo tak nejak , slovo podrucka jsem snad v zivote nepouzil a dodnes jsem ani nevedel ze existuje.
A jestli myslite to na cem lidi sedi a otaci se to na koleckach tak bych napsal kancelarske kreslo zidle stoji na nohou (asi), na tohle se zkuste zeptat lidi znamejch jak by to hledaly a uvidite, ja to stejne udell u sebe protoze nektere veci se jmenuji jinak nez se jim rika jako u vas ja si myslim ze zidle je na 4 nohou a kreslo jezdi a toci se. A je spatne kdyz se tomu sice rika spravne ale lidi mysli neco jineho
WMPopi
BlackflamesIczI:
akorat bych nepoutil podrucky ale operku nebo loketni operku nebo tak nejak , slovo podrucka jsem snad v zivote nepouzil a dodnes jsem ani nevedel ze existuje.
Mám tři klienty z oblasti nábytku a všichni uvádejí područky, nikoli opěrky :-)

Teď jsem narazil na produkt, který má 15 variant potahu, 3 varianty kříže, 15 variant záhlavníku, 6 variant područek; to jest 15 * 3 * 15 * 6 = 4050 variant, to už asi není v pořádku, co myslíte? Nejspíš to udělám tak, aby se do feedu promátaly jen varianty potahu, což je to nejzákladnější co zákazník rozlišuje. Jak to řešíte vy ostatní?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0