Autor Zpráva
TanderZz
Profil
dobrý den, naskytl se mi nedávno takový problém, dříve jsem tomu neuděloval pozornost jelikož sem počítal s tím že indexace stránek nějakou dobu potrvá, ale ted už je to poněkud zatážejicí. svuj web jsem registroval do cca 150 největších katalogů v čr včetně rink.cz atd., ale jakto že když zajdu na google webmaster tools tak mi to vypisuje jenom 2 zpětné odkazy ? a to ještě navíc jenom jeden z katalogu .. ? nevíte v čem je problém ? :) děkuji za názory :)
BlackflamesIczI
Profil
tohle se me stalo také ani majestic je neregistruje, jediné čím si myslím že to je že to bylo děláno strojově a ne ručně, ale i tak jsem dělal registrace i na subdomény takže alespoň nejaké by to mělo najít a ne jen firmy.cz. Bylo jich 400 a když vezmu že to bere i PR na doménách o ničem
TanderZz
Profil
já to ale dělal ručně ...
ludekbrno
Profil *
Google webmaster tools ukazuje jen malou část zpětných odkazů. A myslím, že to je nejlepší důkaz, že hromadné registrace do bezvýznamnych katalogů jsou jen ztrátou času nebo dokonce peněz, pokud si registraci platíte, protože google takové odkazy vesele ignoruje. Jinak zpětné odkazy dobře ukazuje siteexplorer.yahoo.com. Ten ale ukáže i odkazy, které google ignoruje, takže jako by nebyly.
BlackflamesIczI
Profil
prave siteexplorer me posledni dobou nejak nefunguje, koukal jsem na nej po dlouhe dobe a zadnej posun, a na jare jeste bral vse. Me se nejvice osvedcil majestic
ludekbrno
Profil *
Ono to máš jedno. Stejně nejspíš většina těch odkazů má nulovou hodnotu, proto je ani webmaster tools nezobrazí.
pepperos
Profil
zkusil bych jít na yahoo.com a zadat tam link:www.adresa.cz . Ten vám ukáže asi nejvíce odkazů.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0