Autor Zpráva
honzin
Profil
Zdravím,

mám herni web poggo.cz. Snažím se optimalizovat na dotaz superhry na seznamu, nicméně jsem stále na třetí straně a přitom na druhé straně a dokonce i na první straně jsou daleko méně kvalitní weby než ten můj dovolím si říct. Může mě někdo zkusit popostrčit kde je chyba? Napřiklad minisite: superhry-hry-online.cz si vede paradoxně daleko lepe než moje stranka.

Dokáže mi někdo dát nějakou konstruktivní radu? :-) S googlem jsme si také moc nesedli.

Děkuji.

Moderátor Davex: Titulek „Proč mě to nemá rádo?“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
ludekbrno
Profil *
1) nemáš tam prakticky žádné texty.
2) dole máš odkaz na raketka.cz s anchor textem "superhry", který ti sílu tvého webu na toto klíčové slovo odnáší pryč na raketka.cz
3) proč se snažíš o vyhledatelnost na klíčové slovo "superhry"? Takové slovo přece v češtině vůbec neexistuje a hlavně mě nenapadá, kdo mimo tebe by takové slovo psal do vyhledávače??? Nemá přece smysl být vyhledatelný na slovo, které nikdo do vyhledávače psát nebude ;-)
Davex
Profil
ludekbrno:
Takové slovo přece v češtině vůbec neexistuje a hlavně mě nenapadá, kdo mimo tebe by takové slovo psal do vyhledávače?
Mohlo by jít o parazitování na cizí ochranné známce.

Nemá přece smysl být vyhledatelný na slovo, které nikdo do vyhledávače psát nebude ;-)
Napadlo mě to stejné, ale hledanost je podle statistiky překvapivě vysoká. Podle Seznamu je hledanost přesné shody průměrně 46 tisíc denně a rozšířené 57 tisíc denně.
honzin
Profil
Nějaká konstruktivní rada by nebyla? Nějaká realna, ne teorie.
ninja
Profil
honzin: bod 1 příspěvku od ludekbrno je zcela konstruktivní. Další je získat kvalitní zpětné odkazy.

Nicméně otázka položená Davexem je zcela legitimní. Předpokládám že víte co je to nekalá soutěž.
Zechy
Profil
ludekbrno:
proč se snažíš o vyhledatelnost na klíčové slovo "superhry"?
Možná pokus o přetažení hráčů z webu SuperHry.cz :-)

Nehledě na to, že nechápu na webu "kategorie" her 1001her či superhry, jelikož obojí jsou názvy herních webů.
ludekbrno
Profil *
honzin:
Jistě, přidej na web více zajímavých a hlavně originálních textů (nějaké povídání o hrách, ne jen dva řádky u každé hry) a vymysli nějaká zajímavá slovní spojení, na které bys svoji stránku optimalizoval, místo jednoho slova "superhry", které je ochrannou známkou. Kolega Davex píše, že je celkem hledané, ale je více než pravděpodobné, že kdo takové neexistující slovo napíše, hledá už konkrétní stránku, logicky asi ty superhry.cz a ne tvoje poggo :-) Takovým způsobem se ve výsledcích nikam moc nedostaneš.

1) pořád nechápu, proč tam v patičce máš odkaz na raketka.cz s anchor textem "superhry"? Tím sám web raketka.cz posouváš na slovo "superhry" ve výsledcích výše na svůj úkor, aniž by ti to raketka.cz oplatila recipročním odkazem. Nebo snad raktetka patří ke tvé síti webů? Ostatně to vypadá, že to je vlastně jen sít MFA webů :-)

2) V položce "Kontakty" žádné kontakty nejsou

Jako hlavní problém ale je absence jakýchkoliv textů, obsahující klíčové slovo. Proč by měl vyhledávač nabízet tvůj web na slovo superhry, když se tam to slovo kromě titulku a nadpisu nikde nevyskytuje?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0