Autor Zpráva
it47
Profil *
Ahojte,

davnejsie v Google Webmaster Tools sa dalo vidiet na ake linky, google vytvoril podzalozky pri vyhladavani (to je to, ked date napr. domena.sk a dole vypise do 2 stlpcov dalsie odkazy, ktore suvisia s webom). Teraz tuto moznost nikde neviem najst, neviete kde to je?

Dakujem velmi pekne.
Petr ZZZ
Profil
Podobný dotaz zde padá poměrně často.
it47
Profil *
Petr ZZZ:
hento nie je, co sa pytam ja.
Petr ZZZ
Profil
Zkusil jsem to hledat v německé verzi Webmaster Tools a taky jsem nic nenašel. Možná tato data (už) neposkytují. Je otázka, k čemu by byla dobrá informace o tom, na které URL jsou podřízené odkazy k dispozici – u jedné a té samé stránky se někdy zobrazí a někdy ne (patrně záleží na tom, na jaký dotaz byla stránka nalezena a na jaké pozici ji Google v konkrétní souvislosti nabízí). Navíc se generují automaticky, z čehož bych asi odvodil, že "dopředu" ani připravené nejsou.
Plaváček
Profil
it47:

Viz odpověď https://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=47334&hl=cs (jinak řečeno, ve Webmaster Tools už neuvidíš, které odkazy sitelink Google generuje, ale můžeš reportovat stránky, které nechceš, aby se ve výpisu objevily).
i
Profil *
Plaváček:
dakujem, je to skoda, ze to zrusili nie?
ludekbrno
Profil *
i:
Ani nie :-) Já jsem po nějaké době náhodně zjistil, že u některých vyhledávacích frází google u mého webu nabízí sitelink, ale nechalo mě to zcela chladným. Žádnou návštěvnost navíc to nepřináší, takže je mi jedno, jestli tam jsou a tedy ani není potřeba, aby to bylo ve webmaster tools. Viděl bych to jako zbytečnou položku, u které se někdo maximálně může poplácávat po zádech, že má sitelink :-)
ninja
Profil
ludekbrno: Nevím u jakých stránek jste to pozoroval, ale obecně sitelinks znamenají významně vyšší CTR.

Možnost odebrat některé URL ze sitelinks je velmi důležitá a často využívána.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0