Autor Zpráva
marekl08
Profil
Dobrý den vlastním web (http://ronaldo.madrista.cz) a mám velký problém ať zadám jakou koliv větu nebo nadpis článku například do googlu nic to nenajde hledal jsem vsude mozne jak na to ale bohuzel sem nic nenasel :(
Ivy
Profil
V Googlu jsi na "Ronaldo Madrista" na prvním místě, a to přesto že na stránce není meta tag title a v description chybí jeho jméno (obojí by bylo logické a přínosné doplnit). V Seznamu je to horší - tam visí na prvním místě seotest tvojí stránky.
marekl08
Profil
Okej dík tak to už jsem udělal ale stejne, nevíte čím to je ze kdyz zadám do googlu treba jednu větu nebo jen nadpis clanku jakto, ze se to nezobrazi? :)
jenikkozak
Profil
marekl08:
Jak je ten web starý?
Trochu mimo: hodilo by se opravit chyby v textech. I když se ti tam lidi dostanou, stejně prchnou, když uvidí tu spoušť.
marekl08
Profil
tak 2týdny :) proc hraje to nakou roli na tom co jsem psal? :)
pcmanik
Profil
marekl08:
Ano samozrejme, ked ten web existuje kratko tak google nema odkial o nom vediet, a indexuje ho menej, ako tie velke a navstevovane weby.
Petr ZZZ
Profil
Ivy:
V Googlu jsi na "Ronaldo Madrista" na prvním místě

pcmanik:
google nema odkial o nom vediet

Vypadá to, že o něm ví. :-)
Davex
Profil
marekl08:
Webu jsem napočítal přibližně 6 zpětných odkazů. Z toho je nejužitečnější asi jeden - z Toplistu. Ostatní se neberou v úvahu, protože mají nastavený atribut rel="nofollow" (z této diskuse a z Wikipedie) a ten šestý z webu nasetipy.com se mezi odkazy na hazard jen ztrácí. Chtělo by to zajistit si jich víc z obsahově podobných webů.

Také může dělat problémy, že si pěstuješ duplicitu na adresách

ronaldo.madrista.cz
ronaldo.madrista.cz/index.php
www.ronaldo.madrista.cz
www.ronaldo.madrista.cz/index.php

Zvol si jen jednu variantu (bez nebo s www) a zařiď, aby všechny odkazy vedly na ní (úvodní stránka bez index.php). Ostatní varianty přesměruj na tu preferovanou.
marekl08
Profil
a poradíte jak to mám opravit prosím? :)
Davex
Profil
Pomocí pravidel mod_rewrite přesměruješ na variantu s nebo bez www a index.php odstraníš přesměrováním podle Duplicita stránek, .

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0