« 1 2 »
Autor Zpráva
Duso
Profil *
Ako sa mám zaregistrovať do Gmailu
mipo
Profil
Potrebuješ pozvánku. Gmail je ešte v testovaní, preto do neho nemôže vstúpiť každý.
SuE
Profil
mno, když jste to tu nadhodili, tak strýček gmail mě včera obdařil další várkou pozvánek, takže kdo chce, tak sem hodte e-mail (i rozkouskovaně bez zavináče, ať to roboti nevyhmátnou) a já vám pošlu pozvánky - je jich 6
a pozor, seznam i centrum a možná i ostatní to hážou do spamových košu - bojí se konkurence, hihi, tak to prohledejte :-)
Anonymní
Profil *
Pošli na matopa(zavinac)zmail.sk
Anoni(y)m
Profil *
Když nějaká zbude tak jednu prosím na jakub.konecny(zavináč)volny.cz Dík moc
Spikee
Profil
SuE:
Nejak ťa tu začali prosiť o pozvánky :-)
SuE
Profil
2 odeslány
spikee: vždyť jsem to nábidla :-) .
Spikee
Profil
No jo...
Anoni(y)m
Profil *
Díky moc SuE. Už jsem si ten účet vytvořil.
Spikee
Profil
Ale keď tak rozmýšľam, tak môžeš 2 poslať na spikee1(zavináč)gmail.com, niektorý známy by mali záujem :-).
Prosím ťa :-)
SuE
Profil
spikee: čoveče, tak to nevim, zkus to radši na neco jiného než gmail .. tohle by je mohlo nakrknout, že si takhle pinkáme pozvánkama :-)
mipo
Profil
SuE: Nechaj aj jednu pre Dusa...
Spikee
Profil
Počkaj, založím si účet na Zozname :-)
SuE
Profil
ok, jedna je tedy rezervována
Spikee: ty tam nemáš pozvánky?
Spikee
Profil
spikee(zavinac)zmail.sk
Spikee
Profil
Nemám. Ja som si to len nedávno založil
SuE
Profil
odesláno a já jdu domů :-))
hezký chat jsme si z toho udělali a dostanem po ušách :-)
... two invitations left (+1 duso) až později večer nebo zitra, už skoro nevidím
Spikee
Profil
Dobre, že si prišla :-)
ameeck
Profil
ameeck(zavinac)yahoo.com
Tomik
Profil
Co má ten Gmail tak výjímečného, že je o to takový zájem ???
SuE
Profil
spikee + ameeck mate to tam

tomik: hodně místa, a hlavně přívětivé řazení korespondence - když si s nekym dopisuju parkrát, tak to mám řazené za sebou , můžu tam mít i velké přílohy
Já mám radši webmail než stahování přes pop3, takže mi to vyhovuje - je to přístupné odkudkoli :-)
http://gmail.google.com/support
llook
Profil
Má výjimečné to, že jeho webové rozhraní se pohodlně používá, takže není potřeba stahovat mail přes POP3/IMAP, viz http://www.marigold.cz/item/gmail-kouzlo-neni-ve-velikosti

hážou do spamových košu - bojí se konkurence
Na Seznamu mi do spam-koše spadlo i potvrzení registrace do Google Accounts. Takže mě napadá, jestli ty maily od Googlu nejsou nevěrohodný i něčím jiným (jako nevhodný text, nevhodná IP atp.).
ameeck
Profil
SuE
dik...
jinak-
je zajimavy jak vetsina freemailu haze pozvanky do spamu...
Yahoo!, msn, csky-atlas, seznam, centrum, volny prej taky....
Jake
Profil
ameeck
ja mám druhý mail na Volny.cz a pozvánku mi to do koše nehodilo. Nevim čím to je, ale asi tím, že nemám předplacený antivirový a antispamový filtr.
Fred
Profil
Řekl bych, že seznam zahazuje vše co přijde z *.com
Wooz
Profil
Pošlete mi, prosím taky jednu, na wooz(A v kolecku :-)centrum.cz
SuE
Profil
wooz: máš to tam, koukni i do spam koše
Tomik
Profil
Když tu slyším jen samou chválu tak, pokud někomu bude jedna pozvánečka přebývat, tak ji prosím pošlete na tomik.vite(z)volny.cz.

Díky moc.
jow
Profil *
Kdyby cirou nahodou jeste nekdo jednu mel,tak budu vdecen.Dik jw640(zavinac)hotmail.com Diky
jow
Profil *
Dik Martinovi K.,jiz jsem byl obdarovan :-).Dik
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0