Autor Zpráva
miskith
Profil
Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jestli nevíte, kde je problém. Občas používám nástroje pro webmastery, ale Google si nemůže zapamatovat ověření mé stránky, tzn že stránku ověřím, ale třeba další den ji mám opět jako neověřenou. Dříve jsem dělal to, že sem přidal meta tag a po ověření jsem ho smazal. Teďkon sem ho zkoušel nemazat a nechat to tam a bez úspěchu. Nebo to takto má být?

Děkuji za odpověď.

Moderátor Chamurappi: Titulek „Google - Nástroje pro webmastery“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
ludekbrno
Profil *
Zkus jinou metodu ověřování, GWT jich nabízí několik. Já používám pro ověření stránky malý html soubor, který na požádání během ověřován webmaster tools vygenerují, ten nahraju do rootu webu a od té doby mi ověření drží.
miskith
Profil
Jojo, dneska sem to zkoušel, tak uvidíme :)...
Marek Prokop
Profil
Ten meta tag tam samozřejmě musí být trvale, jinak by přeci nešlo autorizaci už nikdy zrušit.
Homer
Profil
Pokud používáš GoogleAnalytics dá se verifikace GWT udělat i přes něj.
wifi_jirka
Profil *
Homer : Pokud používáš GoogleAnalytics dá se verifikace GWT udělat i přes něj.

Určitě ? Mně to zaujalo, protože jinak vkládám většinou ověřovací html soubory - nicméně našel jsem možnost jak navzájem propojit G.analytics s G.webmaster tools, ale nemohu najít jak provést samotné ověření...

Můžeš pls. poradit ?
Cody
Profil
wifi_jirka:
Stačí mít nový asynchronní kód. Návod je, překvapivě, v nápovědě Google. Zkus prosím nejdřív než zeptáš na celkem zjevnou věc to sám pohledat (některé lidi to totiž popouzí:-)).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0