Autor Zpráva
Mari
Profil *
Jak zjistit, které (jmenovitě) všechny domény odkazují na určitou stránku?

Moderátor Davex: Titulek „Odkazy - domény“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Cody
Profil
Pomocí Majestic SEO, například.
Mari
Profil *
Je to free verze a je v ní konkrétně vidět názvosloví? Např. jsem nyní hledat deep link ratio calculator a nenašel...


Lépe řečeno, nějaká česká verze by nebyla?
Cody
Profil
Mari:
Pro vlastní web je zdarma. Co je názvosloví v souvislosti s počtem zpětných odkazů opravdu netuším. Český web který by měl tak velkou databázi neexistuje.
Mari
Profil *
Tak ten Majestic Seo mi přijde k ničemu, přes něj nezjistíte odkazy na vaší konkurenci ani náhodou. Existuje nějaká taková free verze?
ninja
Profil
Mari: V placené verzi ano.
Mari
Profil *
Hmm. Torrenty asi v otázce placené verze "nenapoví"...A neplacené zjištění existuje?Alespoň částečné.
Mimochodem - existuje nástroj na zjištění indexovaných stránek webu? Viděl jsem článek kde daný člověk napsal, že v září měl indexovano 1000stránek a v říjnu 2000. Kde toto číslo mohu zjistit? Přeci nebudu počítat všechny stránky po site:web
ludekbrno
Profil *
Mari:
existuje nástroj na zjištění indexovaných stránek webu?
Slyšels někdy o Google Wemaster Tools? ;-) Tam to zjistíš zcela přesně.
Mari
Profil *
Ten nastroj pouzivam jen pro filtry. Jak vidno, nastal čas pořadně nastudovat. Děkuji za radu. btw - pod čím přesně naleznu seznam indexovanych a neindexovaných?
ludekbrno
Profil *
Mari:
Teď nejsem u PC, ale v hlavním menu tuším položka konfigurace. Teď mě ale napadlo, že to možná ukazuje jen v souvislosti se souborem sitemap a nevím, jestli ho na webu máš.
Mari
Profil *
Určitě chci vám nicku "ludekbrno" velmi poděkovat za trpělivé odpovedi, protože je vedeme jeste ve dvou diskuzich. Jsou pro mě neocenitelné a velmi si vážím vaší trpělivost. Takže děkuji a pro tuto kapitolu diskuze vše na co jsem se ptal chápu. Krom toho jestl neni free verze pro zjisteni odkazu na konkurecni weby, ale to chapu ze neni. škoda.
ludekbrno
Profil *
Mari:
nejsem žádný odborník, jsem jen samouk a píšu jen ze své zkušenosti, na co jsem narazil, když jsem během předchozích asi 15-ti měsíců zprovozňoval a zviditelňoval na vyhledávačích vlastní web. Dost jsem toho přečetl, spousta z toho byly blbosti, které už dávno neplatí nebo nejsou korektní, ale díky zdejším skutečným profíkům jsem se snad už trochu zorientoval v tom, co je opravdu důležité. Tak to předávám dál a budu rád, když to pomůže. A ještě raději budu, když mě někdo nakopne, kdybych psal neúmyslně nějakou blbost, což rozhodně nemůžu nevylučit :-)


poslední slovo mělo být "vyloučit" :-)
Plaváček
Profil
Mari:

Kromě Majestic SEO existuje i free verze Open Site Explorer http://www.opensiteexplorer.org/.
Cody
Profil
Open Site Explorer má výrazně horší výsledky a o řády menší index. Ano, je to volba, ale podle testů které jsme dělali to není ideální varianta.


Mari:
Mimochodem - existuje nástroj na zjištění indexovaných stránek webu? Viděl jsem článek kde daný člověk napsal, že v září měl indexovano 1000stránek a v říjnu 2000. Kde toto číslo mohu zjistit? Přeci nebudu počítat všechny stránky po site:web

Jak už tu bylo zmíněno pro Google a svůj web GWT, pro ostatní stránky a pro Seznam pouze operátor site:. Nemusíš nic proklikávat, vidíš to hned po zadání site:domena.cz.
Plaváček
Profil
Cody:

Open Site Explorer má výrazně horší výsledky a o řády menší index.

Ano, ale zase je v podstatě zdarma a pro základní orientaci bohatě postačí, protože vrací přehled zpětných odkazů z lépe hodnocených stránek.

Nemusíš nic proklikávat, vidíš to hned po zadání site:domena.cz.

Souhlas, ale s výhradou, že ani Seznam ani Google nevrací v tomto případě úplný přehled indexovaných stránek.
Cody
Profil
Plaváček:
Ano, ale zase je v podstatě zdarma a pro základní orientaci bohatě postačí, protože vrací přehled zpětných odkazů z lépe hodnocených stránek.

Ano, takže pro základní informace to stačí, ale myslím, že podobné informace zdarma poskytuje i Majestic, ne?

Souhlas, ale s výhradou, že ani Seznam ani Google nevrací v tomto případě úplný přehled indexovaných stránek.

Ano, jen neznám nástroj, který by byl přesnější.
Plaváček
Profil
Cody:

Nejsme v rozporu :) Jenom jsem odpovídal na dotaz zakladatele vlákna a dopřál jsem mu alternativu.
Mari
Profil *
Píšete ať si zadám- site:nazev webu. Ale poté mi nevyjede žádný údaj typu: váš web má indexováno 400stránek...vyjíždí mi jen všechny /po jednom/ indexované stranky. Ale ja potrebuji součet, na můj web se přidává dost dílčích příběhů a to sčítat nejde...zajímalo by mě jestli jsou vůbec všechny indexovány /web - www.bodinspirace.cz/
Cody
Profil
Já vážně nechci být hrubý, ale přiznávám se, že mi pomalu dochází trpělivost. Rozumím tomu, že někdo nemá zkušenosti a znalosti. Ale i takový člověk by mohl vynaložit trochu aktivity, pořádně si prohlédnout co dělá, načíst si alespoň základy a neustálými trochu hloupými dotazy nedeptat ostatní diskutéry, pokud je odpověď nasnadě. Co třeba trochu vlastní aktivity?

Pomocí operátoru site: vidím přesně to co potřebuji.


... a k dalším dotazům

Souhlas, ale s výhradou, že ani Seznam ani Google nevrací v tomto případě úplný přehled indexovaných stránek.

Slyšels někdy o Google Webmaster Tools? ;-)

Pokud už nemáš další myslím, že všichni oceníme, když si zajdeš informace zde získané zkoušet sám, samostatně o nich přemýšlet a další témata taktéž samostudiem získávat jak z knížek nebo odborných článků.
Mari
Profil *
OK, ale asi někdo stále nevidí můj dotaz - tj. porovnání odkazů určitého dne k určitému dni VČETNĚ toho kolik stran má vlastně web /tedy procento indexovaných/. Ptám se celou dobu na to hlavně proto, zda-li je toto někde jasně zjistitelné. Což, pardon, z udaje "přibližně 1220" fakt nevidím /a to nemluvim o tom kolik stranek nebude z daneho webu/
Cody
Profil
Vzhledem k tomu, že vyjma webu pod vlastní správou a pouze pro vyhledávač Google nedokážeme přesně zjistit počet indexovaných stránek (operátor site: nevrací všechny) tak je odpověď, ne, takový nástroj neexistuje.
ludekbrno
Profil *
Mari:
Což, pardon, z udaje "přibližně 1220" fakt nevidím /a to nemluvim o tom kolik stranek nebude z daneho webu/

Při použití operátoru "site" ti google vyhodí ýsledky pouze z daného webu a žádného jiného, takže to je relevantní údaj ;-)
Cody
Profil
Aneb opět se vracíme k tomu, že když nemáš základy bortí se ti dům ať stavíš co stavíš:-)
helpik.JPW
Profil
Přikláním se k tomu, že bylo vše podstatné napsáno.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0