Autor Zpráva
Adrians
Profil *
Můžete mi někdo napsat, jakto že výsledky vyhledávání na Google při použití dvou prohlížečů (Firefox a IE8) jsou o dost jiný. Dostanu od každého prohlížeče při zadání stených slov jiný stránky na první staně. Díky za případné vysvětlení.
Fisir
Profil
Adrians:
V některých případech vrací Google jiné výsledky i ve stejném prohlížeči na stejný dotaz.
_es
Profil
Adrians:
Pravdepodobne bude mať veľký vplyv nastavenie jazykov v prehliadači.
Marek Prokop
Profil
Google přizpůsobuje výsledky hledání uživateli. Pokud použijete dva různé prohlížeče, považuje vás pravděpodobně za dva různé uživatele.
šnek
Profil *
Já jsem si všimnul ještě jedné věci, která se mi VELMI NELÍBÍ a to, že na stránky, na které klikám vícekrát se mi v google chormu (prohlížeči) posunují v googlu dopředu a úplně to pak ztrácí realitu od toho co vidím z jiného prohlížeče .. prostě bordel ...
ludekbrno
Profil *
šnek:
Jo jo, v chromu jsou moje vlastní weby vždycky na prvním místě :-) Na kontrolu pozic musím používat IE. Nicméně že se to tobě nelíbí, google vůbec nezajímá, protože pro normální uživatele je to naopak výhodou, že častěji navštěvované weby jsou vepředu.
Marek Prokop
Profil
šnek:
úplně to pak ztrácí realitu

V Googlu žádné jedno univerzální řazení výsledků neexistuje, takže se nemá co ztrácet. S Chromem to AFAIK nijak nesouvisí.
ninja
Profil
šnek: můžete zkusit použít Google verbatim search. Opět ale platí, že výsledky nejsou konstantní. Pouze se nepoužijí vaše osobní preference.
ludekbrno
Profil *
Marek Prokop:
To ne, ale chrome mi moje stránky nabízí opravdu na prvním místě, kdežto IE a Firefox na pozici, která přibližně průměrné pozici uvedené v GWT. Takže google speciálně pro chrome výsledky ještě nějak přehazuje.
ninja
Profil
ludekbrno: Nejste jen v Chromu příhlášený Google účtem?
ludekbrno
Profil *
ninja:
Bingo, to bude ono. Po odhlášení a smazání cookies řazení výsledků normální.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0