« 1 2 »
Autor Zpráva
marco5811
Profil *
Zdarma získejte zpětný odkaz:

http://katalog365.cz

http://seo365.cz/

http://stranky365.cz/

http://www365.cz/

http://wwwodkazy.cz/

http://www.pridejwww.cz/

http://www.linkcentrum.cz/

http://odkazy100a1.cz/

http://odkazy2011.cz/

http://www.katalogwww.cz/

100% indexace .Stránka povinna obsahovat unikátní text.
Kazdy ma inny IP
Yuhů
Profil
Jaký smysl má registrovat stránky do deseti prázdných katalogů?

Stoprocentní indexace? To jako čím? Že je něco v supplemental results, přece neznamená, že je indexovaná.

Jaký smysl má, že má katalog každý jiné IP?
ludekbrno
Profil *
100% zaindexovaná nula, pořád zůstává nulou :-) Tady ta hromada třistepětašedesátkových "katalogů", ve skutečnosti pokus o nesmyslnou linkfarmu, se tady už objevil.
marco5811
Profil *
Zkusím ti vysvětlit v čem je celý princip, protože vidím, že nejsi úplně zorientovaný. Každý katalog stojí na jiné doméně. A nemá nejmenší význam, jestli je v něm 5000 anebo 50 zápisů stránek. Tvůj zápis má tak jako tak pouze jedna podstránka - podstránka která patří pouze tvému zápisu a tedy tvé prezentaci.

Otázka, co nám dá fakt, že mají různé IP, znamená, že jsi na začátku zkušeností s optimalizací. Protože IP se neliší pouze koncovkami, ale také třídami C a v některých případech také třídami B - to je obrovská výhoda. Namá smysl toto podrobněji vysvětlovat. Buďto o tom víš, anebo věř tomu, kdo tomuhle rozumí.

Veškeré zápisy přidané do katalogů stojících na tomto skriptu a na těchto zásadách jsou zaindeksovány u Google.

Ptáš se jaký je z toho užitek, výhoda? Nerozumím otázce - Proč tedy přidávat odkazy a hledat je po celém světě?? A že zápisy s jistotou budou zaindeksovány garantuje skript katalogů, do kterého je vložen automatický ping. Každý zápis, přidaný do katalogu, je minimálně 4x denně pingován. Takže není možnost, aby kdykoliv vypadnul z indexu Google.

Věř mi. Opravdu stojí za to využít těchto katalogů:))
ninja
Profil
marco5811: Co si zkusit nejdříve zjistit kdo je osoba, kterou poučuješ? A kde pracuje. A co má na starost. Pak se můžeš v klidu omluvit a jít se zahrabat...
Yuhů
Profil
ano, sleduju, že nejsem úplně zorientovaný. Ale stejně bych se pokusil znovu položit otázku, v čem třeba spočívá výhoda, že mají různé katalogy různou B třídu. Myslíš, že Google nebo Seznam potom nepoznají, že patří jednomu subjektu? Nebo ta výhoda spočívá v něčem jiném?

Že pinguješ Google, přece neznamená, že Google stránku bude indexovat. Také nechápu význam opakovaného pingování 4x denně. To přece stačí pingnout jednou. Je v tom opakování nějaká hlubší myšlenka? Dále by mě zajímalo, z čeho soudíš, že jsou ty katalogy zaindexované v hlavním indexu a ne pouze v supplemental results.

Proč přidávat odkazy a hledat je po celém světě? To je přesně to, na co se ptám.
marco5811
Profil *
TOP1 google.cz

http://www.seznam-odkazu.ic.cz/

Statistiky : 15343 Stránek

site : 1580


TO JE KATALOG :))))


10 % indexace
ludekbrno
Profil *
marco5811:
O "kvalitě" a "užitečnosti" tvé linkfarmy nejlepe svědčí její využívanost uživateli :-) A věř, že tvé blaboly o donucení google k indexaci pomocí pingů tomu vážně nepomůžou ;-) Googla ještě nikdo nedonutil zaindexovat něco, co se mu nelíbí. A netuším, co by se mu na tvé linkfarmě mohlo líbit. (že o ní google ví neznamená totéž, že ji má v indexu. Vzhledem k tomu, že je to jen změť odkazů, není vlastně ani co indexovat. Indexuje se totiž obsah).

P.S. opravdu doporučuji zjistit si, čím se živí Yuhů. Pochopíš, proč je tvoje snaha zde poněkud směšná.
marco5811
Profil *
Zkusím ti vysvětlit moje myšlenkové pochody. Nejsem Čech a texty mi překládá můj český partner. Ale už delší dobu pracuju z výbornými vysledky na českém internetu v oblasti seo. Proč. Protože to je prostě jednoduché prostředí. Ale ze začátku mě hodně rozčilovala kvalita českých katalogů stránek. Všude po celém světě katalogy jsou základním zdrojem pro získání odkazů. Jsou na úrovní, stojí na různých samostatných domenach, samostatných IP.

Protože jsem neměl na výběr, využil jsem nabídku registrace jedné mé stránky do českých katalogů. Bylo jich přesně 560. Po dvou tydnech jsem si overoval kolik z nich bylo zaindexováno. Bylo jich přesně 43 :)) Směšné, ale pravdivé. Takze jsem je podpořil scrapeboxem. Po "podpoření" bylo zaindexováno 170. Teprve jak jsem je podlinkoval 80 000 linky z xrummeru, zaindexovalo 480 - zbytek nezaindexovalo nikdy.

Proto jsem se rozhodl postavit si vlastní základnu "opravdových" katalogů stránek. Skutečně to funguje tak ze pridavas svoji stranku, a vubec se netrapis jestli bude zaindexovana (bude), anebo jestli nevypadne z indexu (nevypadne). Celá základna-série- katalogů vzniká na odlišných a vzdálených IP, domeny jsou kupovany ne na jednu osobu. Takhle vznika diversifikace zdroje odkazů. Můžeš si byt tedy jist ze zapisy pridane do katalogů z mé základny . - série je dobra investice. Samozřejmě už ted nepresvedcuju nikoho, ale mozna v budoucnosti zjistis, ze jsem mel pravdu.

Srdečně zdravím.
jenikkozak
Profil
marco5811:
Jé, už jsi tady zas?
Jen čistě mezi námi, můžeš mi vysvětlit, co tě opravňuje vysmívat se tu cizím stránkám, když tvé produkty jsou naprosto bezcenné a ubohé linkfarmy? (Tím reaguji na[#7].)

Všude po celém světě katalogy jsou základním zdrojem pro získání odkazů.
No vidíš to. A nám se tu vykládá, jak jsme pozadu za světem, že tam už dávno na katalogy kašlou, protože je vyhledávače ignorují. Mohl bys mi prosím nějak dokázat, že místní odborníci na tuto problematiku jsou lháři?

Nejsem Čech a texty mi překládá můj český partner.
A řekl ti ten český partner, že my v Česku nemáme spammery moc rádi? Ty se totiž už jako spammer začínáš chovat. Respektive jsi s tím začal už před těmi třemi týdny. Možná ještě dřív.

„seo365.cz je jedním z největších katalogů webových stránek na českém internetu“ (cituji z jednoho toho výše odkázaného webu)
Tato hláška není pravdivá. Zkrátka návštěvníkům lžeš. A to lidem v Česku taky občas vadí.

100% indexace
A to jako jak?
Tady můžeme vidět rozdíl mezi lokalizovaným Googlem a českým Seznamem. Google zaindexoval údajně 3 stovky toho nepořádku, Seznam prozíravě dopředu zřejmě dal na blacklist všechny domény obsahující řetězec 365. :D

Proto jsem se rozhodl postavit si vlastní základnu "opravdových" katalogů stránek.
Ano, ty uvozovky jsou použity správně.

Poslední otázka: Google o tom ví, že se jeho reklama zobrazuje na linkfarmě? Zkus se jich zeptat, kolik ti nabídnou, když někoho udáš, a případně udej sám sebe; když to správně usmlouváš, tak třeba vyděláš víc než ročním zobrazováním jejich boxíků.
Katalog365
Profil
ludekbrno:
od marco5811:

Katalog stránek je úplně stejným "zázemím" (zdrojem odkazů) jako každé jiné "zázemí" (stránky se zpětnými odkazy na hlavní web). Mnoho stránek se dá dostat do TOP10 pouze díky registraci do vhodných katalogům stránek, no a samozřejmě adekvátnímu "nakopnutí" těchto zápisů. Pokud pouze přidáš zápis a necháš ho tak, dostaneš se možná tak do TOP50.

Vím, že nabízím dobrý produkt, na velmi dobrém skriptu, dodržujícím veškeré zásady seo (přátelské url, dobré podlinkování jak hlavní stránky tak i každé kategorie zvlášť). Zda to využiješ?? To už je tvoje volba. Nikdo přece nikoho k ničemu nepřinutí. Vím ale že zápisy do našich katalogů mají mnohem, mnohem vyšší hodnotu než zápis do mnoha,mnoha jiných katalogů a hodně "smetišť" jako Presell pages. Samozřejmě jsou i na českém internetu "perličky". Ale je jich opravdu žalostně málo. Říkám to s naprostou jistotou, protože působím v hodně zemích a takovou poušť ohledně této záležitosti pohledu jsem nenašel nikde jinde:)) Katalogy s 20-30 výchozími odkazy, Pressel pages s 10 odkazy na hlavní stránce. To je standard v českém seo. A to jsou přesně ty farmy linků.

Dobře postavený a udržovaný katalog s 3-4 odkazy má několikanásobně vyšší hodnotu. Ale ty to všechno víš lépe. Sorry.
marco5811
Profil *
Nikde ve světě nejsou Google neignoruje katalogy stránek. Ignoruje pouze takové katalogy jaké jsou v česku. Na zadarmo a ubohém Freeglobes. Bo v podstatě jiné tady nejsou. Přece je tolik lepších, dokonce i zadarmo skriptů. A vy jste se umínili na bezplatný a nejhorší ze všech freeglobes. Za zápis do dobrých katalogů stránek je třeba ve světě zaplatit v průměru 5 euro. A lidé platí. Ale za pořádné katalogy! A ne za ubohé české freeglobes se 20 000 zápisy a se site 1500. To není prawda že Google ignoruje katalogy. Je to přesně naopak - Google ignoruje bezplatné skripty a především freeglobes! :)))
shaggy
Profil
marco5811:
O čom točíš? Aký freeglobes? Pripadáš mi ako dieťa, ktoré sa naučilo nejaké cudzie slová a teraz ich používa. Ja sa síce neorientujem v českých katalógoch (nezvyknem sa venovať zbytočným veciam), ale som si istý, že väčšina z nich o nejakom tvojom freeglobes ani nepočula. A aj keby hej - odkedy Google hodnotí kvalitu na základe použitého systému? Toto by si mne (nám) mohol objasniť.

Google ignoruje bezplatné skripty a především freeglobes
Vážne? Ako je potom možné, že indexuje tisíce webov na Drupale, Wordpresse atď.? Ako je možné, že toto fórum je veľmi dobre indexované? Všetko sú to predsa bezplatné skripty.

Prepáčte za výraz, ale se*ieš si do huby - trepeš tu somariny, už dávno som nevidel takú kopu nezmyslov. Na to sa nedá ani reagovať normálnymi argumentami - je to podobné, ako keby ma niekto presviedčal, že sa na mesiac dostane na bicykli a bude mu stačiť sáčok plný vzduchu na hlave.
Napriek tomu, očakávam odpoveď na moju otázku (položenú vyššie).

Katalog365 a marco5811 - vy ste jedna osoba? A prečo si založil ďalšiu témmmu (ako to bolo spomenuté v [#10])?
Moderátor Chamurappi: Protože spamuje. Mno… co bychom teď měli s tímhle dělat? Mazat to nebudu, slučovat se mi to také nechce. Schytá to až příště :-)
Plaváček
Profil
marco5811:

Ha! Konečně pořádné katalogy! Bez nich se mi SEO dělalo fakt blbě :)
ludekbrno
Profil *
Katalog365, marco5811:
Jeden SEO blábol vedle druhého :-) Je fajn, že jste přesvědčeni o svém výtvoru, nesnažte se to ale namluvit ostatním. Vaše výsledky hovoří za vše.
shaggy
Profil
ludekbrno:
Vaše výsledky hovoří za vše.
V tomto mu krivdíš! Podarilo sa mu rozbehnúť jeden z najväčších katalógov v ČR (seo365.cz), v ktorom je neuveriteľných 31 stránok. Takto sa mu podarilo predbehnúť stredný katalóg (s 25 stránkami) a najmenší katalóg v ČR s 13 stránkami (ktorý je zhodou okolností tiež jeho - 365.cz).
pcmanik
Profil
shaggy:
Moj prispevok nema ziadny vyznam, ale musim povedat ze som sa skutocne z chuti zasmial :D
marco5811
Profil *
Velmi dobře víš že jsem myslel bezplatné KATALOGOVÉ skripty které mají příliš slabé zabezpečení před různými druhy aitomatizovaných registračních programů a automatů, díky čemuž je na těch všech stránkách tolik mnoho spamu že google je přestal indexovat a brát jako normalní stránky které mají nějakou hodnotu.

Nemám vůbec chuť někoho přesvědčovat že bílá je bílá. Můžu ale nabídnout provedení testu. Dám Vám k dispozici v každém katalogu 10 kódů premium:

marek1 - marek9

Ať si každý přidá nějakou stránku z "druhé vlny" (zázemí), nepříliš důležitou stránku, do všech 10 katalogů ve verzi premium, s jedním, maximálně dvěma titulky. A a´t si koncem ledna zkontroluje o kolik se zlepšila jeho pozice. Jestli budeš ještě ochoten se za měsíc vrátit k tématu a budeš schopen se podělit svými zkušenostmi, budu vděčný. Já svoje vím. Dobré katalogy dávají hodně dobrý "power". Ale nemám chuť o tom nikoho přesvědčovat silou. A test ukáže, kdo měl pravdu :))

Zdravím a přeju v novém roce samé TOP3 a aby white seo alespoň trošičku zešedlo :))
Yuhů
Profil
Právě že mně to úplně jako bláboly nepřipadá, proto se snažím vyptávat a něco dozvědět. marco5811 má pravděpodobně zkušenosti hlavně s Googlem a dozvědět se něco nového o Google je vždycky fajn. A "case study" o 560 odkazech do českých katalogů je taky zajímavá. Neznám nikoho, kdo by běžně používal Xrumer a Scrapebox, natož pro cizí stránky. Takže se zkusím ptát dál:

1) máš nějak empiricky podložené, že na té IP adrese fakt záleží? Jasně, že se to občas někde píše, ale docela by mě potěšily nějaké přesnější údaje, ideálně čísla. Pokud si pamatuju, tak jsme v G. uměli clustrovat domény podle provozovatele, i když se lišily IP adresy a whois záznamy, už v roce 2005. Že by to přestalo fungovat?

2) stejně tak by mě zajímala čísla o tom, jak počet zpětných odkazů odpovídá pozicím, respektive návštěvnosti stránek. Opravdu pro Goole stačí hrubá síla a kvantita?

3) nepochopil jsem ten příklad se seznam-odkazu.ic.cz V jakém smyslu je to TOP1?

Na to pingání a supplemental results evidentně odpovídat nechceš, tak to asi řešit nebudeme.

Jestli se v něčem shodujeme, tak v nízké úrovni českých "katalogů". Jestli to změníš, tak jenom dobře. Že ti v tom spíše nevěříme, je myslím zatím logické.
shaggy
Profil
marco5811:
Dobré katalogy dávají hodně dobrý "power"
A red bull ti dáva "krídkla".

v novém roce samé TOP3
Počkať, tvoje katalógy mi zaručia iba TOP3? Ale ja chcem byť TOP1 (najlepšie ešte pred platenými odkazmi)!

aby white seo alespoň trošičku zešedlo
To je nejaký druh skrytého rasizmu?
marco5811
Profil *
Yuhů:




Bohužel nebudeme se tu rozepisovat o fungování různých nástrojů a automatů. Určitě je znáš a víš jak fungujou. Pokud ne, tak nenívhodná doba ani místo. Především místo. Protože z toho co jsem si měl možnost všimnout nejsou v česku používány a nejlépe když to tak i zůstane :)). Už samotný fakt, že po vepsání do google.cz např. "Xrummer" nevyskočí ani jeden příspěvek, znamená, že zde není místo pro tuhle debatu.


Ohledně IP. Myslím že jsi na omylu. Celkem nedávno jsme dělali takový malý test, a jestli budeš mít opravdu zájem po Novém Roce ho můžeme zkusit provést společně.
V prvním případě založím během jednoho dne prostřednictvím automatu 100 blogů na jakékoliv blogovací platformě, kterou si zvolíš. Ať je hlavní frází, na kterou budeme cílit, třeba " pastevectví ovcí v Sudetech". Třeba. A z jednoho toho blogu uděláme hlavní stránku, a zbylých 99 blogů na té samé blogovací platformě bude na hlavní blog odkazovat. Všechny budou stát na stejném IP.
Ve druhém případě postavím 10 blogů na 10 různých platformách a ze všech budeme také odkazovat na jeden z nich (hlavní). Jaký bude výsledek, co myslíš?? Já to vím. Protože jsem to zkoušel nejednou. Představ si žeodkazy z více IP jednoznačně vítězí. A to je fakt.

Ohledně cíleného pravidelného pingování. Mnohokrát se stává že samotný fakt, že je odkaz zaindeksován, neznamená, že zůstane navždy v indexu. Velmi často z indexu vypadne. Nejčastěji se to stává na stránkách s relativně slabým vnitřním linkováním. V našem případě 6ti hodinový cyklus pingování zaručuje, že dokonce i když stránka bude další dva roky bez pohybu, tvůj odkaz nikdy nezmizí.

Můžu ještě s něčím pomoci, poradit?

Jinak pro kolegu - white seo nemá nic společného s rasizmem. Jak jsi na to přišel??? Ale to je už jiné téma..
shaggy
Profil
marco5811:
white seo nemá nic společného s rasizmem. Jak jsi na to přišel???
Prišiel som na to tak, že si pravdepodobne myslel white hat SEO - white SEO znie trochu inak. Ale to by si ako kolega, expert, mal vedieť.
marco5811
Profil *
:)))
Krakatoa
Profil
A co se stane, když všichni budou mít odkazy v katalozích? Není lepší stav, kdy žádné katalogy nejsou?
katalog365
Profil *
Krakatoa:
Zajímavá otázka...možná bych se mohl zeptat podobně - co když budou mít všichni stránky na internetu - nebude lépe když na internetu nebudou žádné webové stránky? :)
Yuhů
Profil
marco5811:
Docela mě mrzí, že nejsi ochotný poskytovat informace, protože proto tady to fórum je. Kdybychom si jenom chtěli vyměňovat tajemné narážky, tak sem vůbec nemusíme psát. Pokud fórum používáš k propagaci svých katalogů, tak je férové to vyargumentovat. Xrumer tu není zas tak neznámá věc, možná i proto, že se myslím píše jenom s jedním m. Zas tak moc se v tom ale fakt neorientuju, takže by mě zkušenosti opravdu zajímaly.

Jestli je to pravda s těmi IP adresami, tak si holky a kluci z Googlu usnadňují práci trochu víc, než bych čekal. Můžu se zeptat, jestli je ten efekt dlouhodobý? Rozpoznání provozovatelů totiž pár týdnů trvá (hlavně v případě nových webů), výpočet není zrovna snadný. Další je věc blogovací platformy. Není ten efekt spíše způsobený různou strukturou odkazujících stránek?

To s tím pingáním je zajímavá informace, díky.
marco5811
Profil *
Yuhů:

Upřímně není dobré se příliš bavit o Xrummeru nan ormálním fóru. Je to obrovský nástroj na zakládaní kont na fórech, tvorbu příspěvků, vkládaní odkazů. Dokáže opravdu mnoho. Ovšem není docela etické. Je to ve zjednodušené formulaci největší možný kombajn ke spamování. Nevhodné zacházení s tímto nástrojem způsobí mnohem větší škody než užitek. Ale když se ví co a jak, je to jeden ze základních nástroju včetně pár dalších. Bohužel pouhé jeho vlastnění, to je teprve ta nejmenší část práce a nákladů stím spojených. Samotný sogt stojí 550$ plus měsíční licence 20$, plus dedikovaný VPS server plus práce hreferaatd....Kromě vykoupení softu je to cca 500$ měsíčních nákladů. Ale dokáže zázraky:)

Ohledně testů které jsme dělali na blozích:

V prvním testu jsme postavili po 100 blogů na několika platformách. Každý blog měl 5 příspěvků. Všechny příspěvky na všech blozích byly stejné, všechno šlo z "míchačky" z jednoho základního velkého tekstu. Všechny balíky měly stejné odkazování a byly nastaveny na stejnou frázi. Po dvou měsících vyhrál blogspot. Výsledek byl stabilní, tj trvalý.

Potom jsme dělali testy na různé kombinace využívajíce kupříkladu pouze platform využívajících wordpress. Kupodivu tady vyhrála platforma blog.com. A tokých možností jsme zkoušeli ještě několik. Proto tedy když vše postavíš na jednom IP, určitě nebudeš mít lepší výsledek, v porovnání když to postavíš na různých. Dokonce i když všechny stránky, všechny blogy budou jenom na wordpressu. Vyzkoušeno.

Ale jestli budeš mít po novém roce chuť tak si uděláme ve dvou na 100 blozích test.:))


Yuhů:


Já vždycky tvrdím že "content is king " . Ale když budeš optimalizovat své 2,3,4 stránky tak máš takové šance. Jak máš na práci 150 stránek, pak nemáš čas na content. Alespoň né všude..:))
Krakatoa
Profil
Krakatoa:
A co se stane, když všichni budou mít odkazy v katalozích? Není lepší stav, kdy žádné katalogy nejsou?

katalog365:
Zajímavá otázka...možná bych se mohl zeptat podobně - co když budou mít všichni stránky na internetu - nebude lépe když na internetu nebudou žádné webové stránky? :)

Nene, podobné to v žádném případě není. V tebou uváděném příkladu bude prostě jen víc webů a vyhledavače si je přeberou stejně jako to dělají teď, při žádných webech bychom neměli na netu žádné informace.
U mnou uváděného příkladu jde o to, že z mého pohledu chápání věci při žádných lincích v katalozích a při všech lincích v katalozích nastane uplně totožný stav. Takže k čemu tedy jsou potřeba katalogy? Vytvořit tu nějakou potřebu do těch katalogů přidávat linky, časem placeně? K čemu to všechno tedy bude? Mohl by mi někdo znalý odpovědět na otázku, jestli by byl stav totožný při žádných lincích v katalozích a při všech lincích v katalozích? Pokud by ten stav byl stejný, k čemu tedy katalogy jsou? A pokud by ten druhý stav byl v něčem lepší, tak v čem?
katalog365
Profil *
Krakatoa:
No bráno čistě selským rozumem - čím kvalitnější zázemí budeš mít za svou stránkou, tím bude na tom lépe než konkurence. Katalogy jsou jednou částí tohoto zázemí.

Na kvalitním zázemí je třeba hodně pracovat. Katalogy ti pomůžou tvé zázemí zkvalitnit - Věř mi že nikdy nebudou všechny stránky v katalozích - denně jich vznikají tisíce. Katalogy jsou jedním z nástrojů optimalizece - šetří čas a zviditelňují tvé zápisy. Zatím jsou zápisy zdarma.
Krakatoa
Profil
katalog365:
Já stránky neoptimalizuju, já žádné ani nemám, já to beru z pohledu člověka, který používá google. A proto možná v tom budu trošku zaujatý. Katalogy chápu jako reklamu pro vyhledavače. A reklamu beru jako zlo, co ti, krom toho, že něco existuje, řekne? Moc ne. Mně jde o obsah a co možná nejlepší odkazy jaké potřebuju. No i reklama nemůže být na všechno, to chápu. To by pak byla k ničemu, stejně jako ten tvůj katalog. Mně se nelíbí, že něco bude zvýhodněno jen proto, že je to optimalizované, je to v katalogu, že katalogy jsou na různých IP, prolinkované, že C nebo B nebo o čem tu byla řeč a další věci, kde vůbec netuším, která bije. Mně se nelíbí, když se někdo honí za SEO a optimalizací atd. Nejde nějak z výsledků vyhledávání třeba v google nebo seznamu vyhodit linky nacházející se na nějakých webech? Hned bych si tam tvé katalogy přidal. Pokud jsou tedy tak účinné v umělém posunování odkazů nahoru.
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0