Autor Zpráva
helpik.JPW
Profil
Chtěl jsem se jen ujistit, jak je to s vyhledávačem Jyxo (jyxo.vybereme.cz - TV NOVA). Existuje, funguje, ale lidi ho nepoužávají a tudíš je k ničemu?

Ptám se proto, že nevidím žádné přístupy, i když se počet indexovaných stránkek na Jyxu zvyšuje (zvlášť když je tam přidám). U ostatních (G., S.) je vše tak nějak v normálu, takže na vině bude to Jyxo a ne penalizace.
Juandev
Profil
Samozřejmě, že funguje. Přebírají ho jiné vyhledávací služby.
ludekbrno
Profil *
Juandev:
A který z významějších webů ho využívá? ;-) Podle mě nemá smysl se Jyxem zabývat.
me vakérav
Profil *
Kdysi dávno bylo Jyxo špičkový vyhledávač pro české stránky. Krátce po vzniku ale dost ustrnulo a nyní se minimálně několik let vůbec nevyvíjí. Zejména (ale nejen) od doby, co ten vyhledávač koupila Nova, protože povyházela/nechala odejít všechny lidi, co by na tom alespoň trochu uměli dělat. Takže se divím, že je ta stránka vůbec ještě v chodu. Ale i tak byl vyhledávač IMHO jen takový vedlejší produkt té koupě.

Tak či tak, Jyxo nikdy nemělo více než jednotky procent uživatelů (když pominu to, že nějakou dobu bylo využíváno Seznamem). V současné době má ten vyhledávač hodnotu už jen muzeální a nepoužívá ho prakticky vůbec nikdo.
Juandev
Profil
me vakérav:
co ten vyhledávač koupila Nova
Aha. Proč ho kupovali?
ludekbrno
Profil *
Juandev:
Spousta firem dělá chybné nákupy ;-) Nebo znáš někoho, kdo použije Jyxo nebo web Novy, když chce najít něco na internetu?
Davex
Profil
Juandev:
Proč ho kupovali?
Aby se stali trojkou na českém internetu - hlavně kupovali generátor návštěvnosti blog.cz, který měl tenkrát třikrát větší návštěvnost než jejich web. Kvůli vyhledávači to nebylo.
helpik.JPW
Profil
Trochu jsem pátral a našel jsem:

- "Výsledky hledání zboží se zobrazí:
ve výsledcích hledání Jyxo.cz,
v hledání zboží na Jyxo.cz,
v hledání na Vybereme.cz,
ve výsledcích hledání 1188.cz,
a v blízké budoucnosti v dalších… " . Nevíte jak je to s 1188?

- na titulce tv nova je odkaz na slevy.vybereme.cz - vypadá to na další slevový portál :( . Že to ty lidi a tvůrce pořád baví ...
ludekbrno
Profil *
helpik.JPW:
A závěr je tedy jaký? :-)
helpik.JPW
Profil
ludekbrno:
A závěr je tedy jaký? :-)
- odrážka č. 1: pokud jsou informace na webu aktuální, což nezaručuji (vzhledem k tomu, že to vypadá, že jyxo "prostě jen je"), dá se předpokládat, že tam nepíšou nesmysly. Ty informace tam mohou být ale i 3 roky ;)

- odr. 2: to snad nemá cenu komentovat - nova má vlastní slevový portál :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0