Autor Zpráva
TomasJmeno
Profil
Dobrý den,
dovolte abych vás informoval o spuštění nového webu pro psaní bezplatných PR článků. Internetová adresa je http://www.vase-clanky.cz/ ,

Děkuji za pozornost a přeji příjemný den.
Davex
Profil
TomasJmeno:
V čem bude lidem užitečné psaní článků na cizí prázdný web na čerstvě zaregistrované doméně? Když nad tím tak přemýšlím, tak to přináší užitek jen provozovateli.
TomasJmeno
Profil
Žádný takový web nestartuje plný a s doménou co má historii. Musí se prostě vybudovat. Názor ale samozřejmě beru a budu rád, když stránek využijete. Články se tam neztratí a při větším obsahu získají už hodnotu. Věřím že pak budou stránky k úžitku všem.

Nerad bych tu však rozjížděl nějaký flame :-) .
Tombik
Profil *
no jo, proč ne... :)
nightfish_
Profil *
TomasJmeno:
Dovolím si jeden dotaz - proč by potenciální zájemce měl zvolit váš "web pro psaní bezplatných PR článků" a ne jeden ze stovek jiných?
Plaváček
Profil
TomasJmeno:

Já si dovolím ještě další dotaz - proč by potenciální zájemce měl volit nejen váš, ale i stovky jiných zbytečných "PR webů"?
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Davexe, nightfishe, Plaváčka:
Taky PR weby a PR články dvakrát nemusím a nedovedu si představit, že bych na takový web někdy něco psal, ale na druhé straně je to nabídka jako každá jiná. Jsou weby, které prospívají díky bezplatné spolupráci mnoha autorů, aniž by se nad tím někdo pozastavoval.

Reaguji na TomaseJmeno:
Na tvém webu jsem nebyl, ale je-li pravda, že tam dosud nic není, asi opravdu očekáváš příliš mnoho.
jenikkozak
Profil
TomasJmeno:
Nerad bych tu však rozjížděl nějaký flame :-)
Na několika bojištích zároveň se blbě bojuje. Příspěvky jsou stejné jako tento, vložené v podobném čase, na těch dvou fórech v průměru dvě minuty po tvé registraci. Když myslíš, že to tak má být... Osobně nevidím rozdíl mezi tebou a spammery, jejichž příspěvky jsou z tohoto fóra mazány. :-|
albert666
Profil
No opravdu "luxusní" PR web - PR 0/10, SR 1/10 - opravdu slabota k pohledání...
Kacko
Profil
Koukám, že všichni jste nejspíš spouštěli web s PR a SR 9..
Nějak se přeci začít musí.
ludekbrno
Profil *
Kacko:

Musí, ale aby přilákal lidi, musí něco nabídnout. Proč by měl někdo psát a přidávat unikátní článek na web, který nemá žádnou sílu odkazu a na který nechodí nikdo žádní návštěvníci, takže ani nepřinese žádnou návštěvnost ani nezlepší pozice ve vyhledávačích? Zbytečná práce s tím, že možná někdy za dlouho se nějaký PR a SR objeví, spíš ale ne, protože na web s PR články nikdo moc odkazovat nebude :-) Pokud chce takový PR web rozjet, musí se nejdříve postarat o to, aby mělo smysl na něj vlastní PR dávat. Například tak, že na něj umístí pro začátek sám nějaký zajímavý obsah a zařídí odkazy na ten PR web, aby měl aspoň nějakou váhu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0