Autor Zpráva
Marmasoft
Profil *
Zdravim v lete som spustil projekt http://michalovskespravy.sk/ ma to na nase mesto celkom peknu citanost a priemerny pg rank... Teraz spustam nieco ine a maximalne komercne http://www.olejweb.sk/ rozmyslal som o tom, ze na michalovskespravy zavesim odkaz na olejweb avsak neviem ako to spravit tak aby som z toho vytazil maximum co sa tyka google... Mam link na olejweb vlozit do praveho menu, alebo zapracovat do kazdeho clanku? Oplati sa mi nastavit rel="follow" ci to uz nema ziadnu Vahu? Dakujem za vase rady..
panther
Profil
Marmasoft:
alebo zapracovat do kazdeho clanku?
myslíš, že když si budu číst článek o českých ikonopiscích, že mě bude zajímat reklama na nějaké oleje? Nebude, jediné, co se ti podaří, bude, že mě otrávíš (a možná se už vícekrát nevrátím).

Být tebou bych zvolil nějakou ne úplně násilnou formu odkazu, klidně banneru, z pravé části stránky v boxu „reklama“. Kdo bude chtít reklamu využít, využije jí, kdo o ní nebude mít zájem, přehlédne ji.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Marmasofta:
Obecně je lepší odkazovat k tématu, ale pokud to nejde, lze na nesouvisející téma odkázat nevhodně nebo přijatelně. Podívej se, jak odkazuje na weby tématicky nepodobné třeba Yuhů. Napíše třeba Další moje weby: odkaz 1, odkaz 2 atd... Vždy se zkus vžít do pozice čtenáře. Nenuť ho přemýšlet, buď upřímný, nesnaž se ho jakkoli převézt, snaž se, aby okamžitě věděl, která bije. Potom se bude na tvém webu cítit dobře a dobrý pocit přenese i na web odkazovaný. Označíš-li reklamu jako takovou, nepůjde lidem na nervy (pokud tedy nebude příliš křiklavá).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0