Autor Zpráva
helpik.JPW
Profil
Dobrý den,

na jednom webu jsem zjistil (podle Google Webmaster Tools), že odkaz v menu neexistuje. Opravdu byl odkaz špatně zadán (web.cz/galerie/kostel.html) . Odkaz v menu jsem opravil (web.cz/kostel.html). Trvá to měsíc, ale z pohledu GWT se nic neděje. Abych řekl pravdu, otravují mě takové zbytečné hlášky a nutí mě to se každý den na to koukat.

Mám něco dopsat do htaccess nebo udělat něco jiného?

Děkuji
ludekbrno
Profil *
helpik.JPW:
Pomohla by ti trocha trpělivosti :) Pokud stránka neexistuje a vrací kód 404, tak si toho google je vědom a časem ji vyhodí. Ty si oprav ten chybný odkaz a neřeš to. Nevím proč si zbytečně přiděláváš starosti :)
helpik.JPW
Profil
ludekbrno:
Trpělivost po měsící dochází :) . Beru to jako checklist a on tam stále je :)

U jiné stránky jsem udělal přes htaccess 301 redirect a ve výsledcích vyhledávání (jak Google tak Seznam) se od 9.1. stále zobrazuje původní adresa také. Prostě děs :)
ludekbrno
Profil *
helpik.JPW:
Neřeš blbosti :) Ty víš, že to máš už opravené a google to časem zaregistruje také. Ta doba, kdy to vezme na vědomí, odpovídá nejspíš určitému počtu návštěv googlebota, který se potřebuje ujistit, že to tak skutečně je. A jelikož na na různé weby chodí různě často, může to u méně významných webů s řidšími návštěvami google bota trvat výrazně déle, než u webu který je pro google zajímavý a navštěvuje ho často.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0