Autor Zpráva
marekparek
Profil *
Ve statistikách na GA se mi zobrazuje nulová návštěvnost, jenom na začátku ledna mám jeden den 1 návštěvu, 100% míra opuštěnosti, ikdyž podle statistik na Toplist nebo Awstats mám cca 15 návštěv/den, nevíte kde je chyba? Stav sledování mám už půl roku: Přijímání dat, tak v tom problém nebude.
Asi před měsícem jsem přešel na novou verzi stránek s jinou strukturou, od té doby mi spadl PR jednotlivých sekcí na 0, jen PR hlavní stránky zůstal, přitom mám v .htaccess nastavené přesměrování ze starých url na nové, míval jsem tak 50 návštěv denně, teď je to celkem slabé.
Nemůže za těma statistikama na analytics být, že mě google zatratil až tak, že se ani neobtěžuje sledovat návštěvy?
Cody
Profil
Prověřil jsi chybu v nastavení GA? Opravdu měří?
marekparek
Profil *
Stav měřícího kódu jsem ověřil, mám u toho zelenou fajfku a popis: Přijímání dat. Jinak jsem tam nic nenastavoval, kromě filtru na moji IP...
Davex
Profil
Je umístěný měřící kód Google Analytics na všech stránkách se správným ID?
ninja
Profil
marekparek: Nemíte v GA nastavené nějaké filtry? Jaký používáte měřící kód? A vůbec, vložte odkaz na web, třeba někdo najde chybu přímo v kódu.
marekparek
Profil *
URL je www.mojevzdelavani.eu, jediný nastavený filtr je na moji IP, pro jistotu jsem zkopíroval celý měřící kód a znova vložil do zdroje, ale furt nic, ikdyž návštěvy za dnešek uvidím vlastně až zítra, tak se uvidí, jestli to pomohlo...
Cody
Profil
Pokud nevidíš ani svoje vlastní návštěvy, tak kód nemůže měřit.
ninja
Profil
Cody: marekparek píše jediný nastavený filtr je na moji IP, předpokládám že to bude exclude.

marekparek: Máte správné číslo profilu UA-8961922-4? Dále bych zkusil z nějaké testovací stránky odstranit ostatní Javascript, možná se měřící kód s nečím pere.
Cody
Profil
ninja:
Pravda, ale měly by se tam objevovat minimálně návštěvy lidí z tohoto fóra. Pokud ne, je chyba v nastavení GA.
marekparek
Profil *
Tak pomohlo znovuvložení měřícího kódu do zdroje, teď mám ve statistikách z 28.1. 5 návštěv, oproti awstats, které hlásají návštěv 19. Že by tak velký podíl návštěvníků nemělo povolený javascript? Na svou IP mám ve filtrech nastaveno exclude...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0