Autor Zpráva
MilanJ
Profil
Nemáte někdo zkušennosti s optimalizací e-shopu, vytvořeném z template osCommerce?
Nebude problém takový eshop optimalizovat?

Díky.
martni
Profil *
nejsem sice zadny machr v seo, ale trosku si s tim hraju. Upravil jsem veci jako titulek stranky podle prohlizeneho produktu, keywords podle produktu apod....Ale je tam jeste spousta veci, ktere se musi upravit. Nejvic me stve nevalidnost kodu z oscommerce. Nechce se mi prekopavat cely web...:-/
MilanJ
Profil
co myslíš tou nevalidností? Nedokončené tagy či co?

Máš nějaký zkušennosti s mod_rewrite? Použil jsi ho?
Nemám s osCommercí žádné zkušennosti, jak funguje administrační část? není problém?
Jaké jsou možnosti nastavení?
martni
Profil *
mod_rewrite jsem mel v planu pouzit, ale to by musel kamarad prejit se svym e-shopem na placenou verzi hostingu :-/. S tou validnosti - oscommerce je psan dost starym zpusobem, tzn. chybi doctype, body je psane stylem
<body marginwidth="0" marginheight="0" topmargin="0" bottommargin="0"
a dalsi malickosti,kdyz si projedu svuj e-shop validaci, tak mi najde 43 chyb.

Oscommerce ma docela hodne chybicek, budes muset vyladovat, u standardni instalace neni admin nijak zaheslovan, ja na to vyuzil .htaccess. Ale na ceskem webu oscommerce.cz je nejaky patch, ktery tohle resi. Jinak hodne patchu / pluginu je i na anglickem oscommerce.com. Moznosti nastaveni si najdi na nejakem webu, nebudu tady vsechno vypisovat, je toho docela dost.
MilanJ
Profil
Moc o mod_rewrite nevím, kde seženu víc informací?
Nevím kde co a kam nastavit a upravit.
martni
Profil *
zkus tohle
http://interval.cz/clanek.asp?article=3950
MilanJ
Profil
Díky, dobrej odrazovej můstek.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0