Autor Zpráva
JanNaCeste
Profil *
Resim vcelku bizarni problem se svym beznym uzivatelskym uctem u Googlu. Nemuzu se do nej dostat, ackoliv mam spravny login a heslo. Jen diky tomu, ze se prihlasuju z jine zeme nez doposud, Google me opakovane zada, abych zadal sve telefonni cislo a navrch CAPTCHA kod. Problem je, ze nevim, a Google to ani neuvadi, v jakem formatu mam telefon zadat. Rovnou cislo (XXX-XXX-XXX) nebo s mezinarodnim kodem (420-XXX-XXX-XXX) nebo snad i s plusem na zacatku (+420-XXX-XXX-XXX)? Zkousel jsem vsechno, ale Google na vsechny mozne kombinace stridave uvadi, ze budto zadavam spatny telefon nebo spatny CAPTCHA kod, ackoliv CAPTCHA je zcela jiste spravne a telefon taky. Jsem tedy v koncich a nedari se mi najit zadny kontakt na Google podporu, myslim tim emailovy kontakt, nikoliv naprosto jalove formulare na jejich webu. Nevedel by nekdo, jak se s Googlem (jakymkoli - ENG, CZ) spojit, abych vyresil tuto zapeklitou situaci?

Predem diky za komentare k veci.

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Internetto
Profil *
JanNaCeste: Ak hľadáš emailovú adresu na oficiálnu podporu GMAIL, nič také neexistuje. Skús ale špecializované CZ fórum kde v takýchto prípadoch vedia efektívne poradiť skúsení užívatelia gmail aj iných služieb od Google:

https://groups.google.com/forum/?hl=cs&fromgroups#!forum/gugcz
nemeja
Profil
Zkusit nějakou českou proxy?
Nebo místo SMS zadat, aby vám zavolali a tam nacpat to +420
JanNaCeste
Profil *
Diky vsem za tipy. Zkusim to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0