Autor Zpráva
Karlík
Profil *
Please jaký systém výměny reklamy by jste mi doporučily ?
Je jich docela hafo.. ale s jakými máte zkušenosti ?předem moc dix...
Anonymní
Profil *
Doplňuji dotaz:
Nejsou tyto výměné reklamní systémy považovány za "linkfarmy" a tudíž od robotů penalizovány?
MartinSokl
Profil *
Já mám na své stránce newlinx, dlouho jsem měl billboard, ale po-té co mi zobrazoval čím dál méně reklamy a kredity se jenom načítaly, tak jsem ho zrušil, další nevýhoda je, že při cílení se zobrazuje váš banner v poměru 3:1 tzn. na vašich stránkách se zobrazí kokurenční banner 3krát a za tyto zobrazení získáté vy jedno zobr. na cizím serveru. Další věc v toplitstu mám dejme tomu 1000 zobrazených stránek, u billboardu se mi načte 700 kreditů a u newlinxu 1000. Hlavní výhoda newlinxu je ale v tom, že při cílení zůstává poměr
1:1. Nevýhoda newlinxu - nedá se tak přesně cíit. Ale já osobně bych doporučoval newlinx.
Richi
Profil
Pokud máš web kvalitní tak bezpodmínečně billboard, poměr 3:1 dostávaj jenom špatné weby dobré maj lepší poměr i podmínky, takže pokud je tvuj web špatný chod radši do Newlinx tam nejsou tak přísná pravidla pro weby a jejich kvalitu jinak billboard je bez konkurence ... jo a na ostatní systémy zapoměn ...
MartinSokl
Profil *
Co to je dobrý web seznam centrum? Jsou tam tři typy účtů bronzový,stříbrný a zlatý. Já mám stříbrný a na zlatý je potřeba "Zlatý účet mohou získat členové jen výjimečně a to v případech, že pro systém nebo jeho členy vykonají či přinesou něco opravdu výjimečného či jsou pro členy a systému obzvláštním přínosem. Je to tedy účet více méně za odměnu a bude přidělován jen zřídka. " O jiném rozdělení nevím a o dělení na dobré a špatné weby už vůbec, jestli se mýlím tak mě můžete opravit.
Richi
Profil
No pokud vím tak kdo dostane jaký účet rozhodují jenom lidi a ne žádné programy takže je to jen na posouzení zda je web dobrý nebo ne, pravdaže jsem to napsal zjednodušene nebudu se přece tady rozepisovat na základě jakých faktorů se to posuzuje, podstatné je tedy to že Billboard je pro weby o kterých si autor myslí že jsou dobré a chce na nich pořád pracovat a starat se o ne lepší než Newlinx ...
MartinSokl
Profil *
Taky že jsem požádal o stříbrný účet emailem a dostal jsem ho, problém je, že výměnný poměr 3:1 tam u kteréhokoli zacílení je, nehledě nato že billboard cpe placené kampaně na úkor výměnné. A v té době co jsem s billboardem skončil tam běžely většinou placenné kampaně a na moje výměnné kredity nějak nezbylo místo. Možná že billboard je pro weby o kterých si autor myslí že jsou dobré, ale co z toho když mi nezobrazí kredity načež s poměrem 3:1. Newlinx mi za mojich 4000 zobrazení denně zobrazí 4000 banerů denně u konkurence cíleně. Billboard za 4000 zobrazení načte 3000 kreditů sumasumárum zobrazí 1000 bannerů u konkurence a to ještě když máte štěstí a neprobíhají placené kampaně.
Richi
Profil
No ok nebudeme se tady dohadovat, můj závěr je ten že lepší 1000 zobrazení na špičkových webech než 4000 na kdejakých amatérských ....
Yuhů
Profil
Odpovídám na doplňující dotaz:

> Nejsou tyto výměné reklamní systémy považovány za "linkfarmy" a tudíž od robotů penalizovány?

Výměnné systémy reklamy jsou obvykle realizovány přes Javascript, takže penalizovány nejsou.
I kdyby to přes javascript nebylo, reklama není sama o sobě neetickým SEO.
Reklamní systémy za "linkfarmy" skutečně považovány nejsou.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0