Autor Zpráva
BlackflamesIczI
Profil
Mám dotaz , pokud změním eshop (přejdu ze zakázkového na nějaký pronájem) zachovám URL všude, texty a prolinkování shopu také (kromě názvů produktů tam teď musím vymýšlet nesmyslné názvy či nepoužívat diakritiku jinak se mě produkt nezobrazí), u grafiky si nejsem jistý jestli půjde použít . Ztratím pozice? Nebo zůstanou +- zachovány?
ludekbrno
Profil *
BlackflamesIczI:
Pokud zachováš texty, URL, odkazy a pozor taky na title jednotlivých stránek, tak celkem není důvod ke ztrátě pozic. Akorát bych se ještě určitě podíval na názvy výrobků, ty by to mohly kazit. Co to je prosímtě za systém, že neumožňuje názvy s diakritikou a texty ano?
BlackflamesIczI
Profil
ne tam nejde od to že to neumožňuje ale příklad dám tam bílé triko a druhý stejný název produktu nemohu použít protože pak se přestane ten druhý produkt zobrazovat a první bude 2x , takže musím použít Bílé triko , "bile triko" a podobné hlouposti a nebo takto "Bílé triko next s dlouhým rukávem" což se zase nevejde do kolonky a působý to strašně. A největší sranda je že to reklamuji už pár let (u druhého jen 7 měsíců) a to mám plné sklady zboží které tam prostě nedokážu dát, kdybych neměl ještě velkoobchod tak jsem v háji
http://www.ajra.cz/ výrobce najdeš dole
ludekbrno
Profil *
BlackflamesIczI:
Jestli pak mestojí za to systém úplně změnit a najít takový, který umožní popisky jaké potřebuješ i za cenu dočasného poklesu pozic.
BlackflamesIczI
Profil
to asi jo, ale pořad si řikám že jsem do něj dohromady za dobu co ho mám nasypal včetně poplatků za jejich SEO okolo 600 000,- sice půlku mojí blbostí že jsem o tom nic nevěděl(ne že bych teď byl nějaký genius) , kdyby to bylo třeba kilo tak to neřeším

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0