Autor Zpráva
Hulkover
Profil *
Ahoj, mam dotaz. Indexujou vyhledávače i dynamické stránky? Dělám webové stránky typu že se mění jen část adresy za #(hash). Něco jako http://adresa.cz#hlavnistrana atd. Jde mi o to aby vyhledávače zaindexovaly i ostatni dynamické stránky. Stejně tak jestli by na té stránce javascript měnil v meta tagu description tak aby se to projevilo i ve vyhledávači. Diky za odpověd.
panther
Profil
Hulkover:
vše, co mění JavaScript nemohou neJavaScriptové vyhledávače samozřejmě zaindexovat. Vypni si JS a uvidíš, co vidí neJS (a uživatelé).
Hulkover
Profil *
aha ok, ale když mam odkaz toho typu uvedený výše na indexové stránce tak zaindexuje to vyhledávač? Nejspiš asi ne že? Protože by to bralo jako duplicitni stránku jelikož by to neprovedlo žádnou změnu.
panther
Profil
Hulkover:
Nejspiš asi ne že?
ne. Třeba na JPW jsou téměř na každé stránce kotvy na obsah níže, ale žádná samozřejmě indexována není. Indexují se stránky, ne jejich jednotlivé části.
Hulkover
Profil *
A je nějake řešení jak mít dynamický web a při tom mít zaindexované všechny projekty. Mam totiž hlavni web a ten má podkategorie a celé je to dynamické. Ale vše to běží na indexu.
panther
Profil
Hulkover:
udělej vedle javascriptové verze i tu nejavascriptovou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0