Autor Zpráva
morca
Profil
Zdravím všechny, jakou spousta dalších bych rád zvýšil ranky, chtěl bych Vás požádat o nápady na vylepšení/opravy stránek www.vilajosefina.cz

V patičce jsou umistěné odkazy, které bych rád přesunul do sekce odkazů: http://www.vilajosefina.cz/odkazy.php, ale problém je v tom, že v této sekci mám ranky v podstatě 0 a to by se případným partnerům asi nelíbilo :-( a nevím, jak tam rank zvýšit, když všude registruji indexovou stránku ... :-(

Moc Vám děkuju za Vaše cenné rady,

Jakub
panther
Profil
morca:
to by se případným partnerům asi nelíbilo
... za to hnědý text na hnědém pozadí, který není vidět a na který nikdo neklikne, ten se musí všem líbit.
Someone
Profil
Někdy v pravidlech jsem četl, "Nepoužívejte sarkasmus/ironii." Nesnažím se to použít proti tobě ( panther), jen mně to připomnělo, že jsem to někdy potřeboval, nevíš, kde to najít?
Teď už něco k věci. Text v patičce je opravdu nečitelný a kdyby tam nebyly tmavší oddělovače | tak je to snadno přehlédnutelné. Kdybych byl jen běžným návštěvníkem a nesnažil jsem se prostudovat tvou stránku do detailu, určitě bych si nevšiml vlaječek na přepínání jazyků. Ikonka v hlavičce (na bílém pozadí - Vila Josefina): Ono bílé pozadí je do očí bijící, takže bych nejspíše omezil jeho rozsah. Text v pravém sloupci je příliš namáčklý na okraj. Použil bych nějaký padding. V menu bych možná dal trošku tmavší písmo, ale možná mi to přijde světlé jen kvůli již zmíněnému bílému pozadí v hlavičce. Ještě něco málo k pravému sloupci: Jak tam jsou jednotlivé Nadpisy: Kontakt Aktuality atd... tak je tam příliš místa, tento text bych zarovnal blíže ke středu (né-li na střed) a trochu více od horního okraje. Předpověď počasí mi barevně neladí se zbytkem stránky. Nadpis ankety bych asi nepodtrhával a jak jsem již zmiňoval, trochu bych text odsadil. To bude asi vše. Na závěr bych rád podotknul, že toto téma patří do sekce Názor na stránku.
margin
Profil *
Aby vyhledávače snadno poznaly SEO spam od přirozených odkazů, tak je před odkazy text "o SEO webu se stará". Dobrá cesta do pekel.
Someone
Profil
Ehm... asi jsem se nechal moc unést a uchytil se jen nadpisu.. omlouvám se :D, myslel jsem ,že se jedná o názor na stránku. Můj příspěvek, klidně někam zahoďte.
morca
Profil
Moc děkuju za rady.

Odkazy v patičce jsem dal do čitelné barvy, asi je to férovější.

margin:
před odkazy text "o SEO webu se stará". Dobrá cesta do pekel.
myslíte, že když nechám v title odkazu: title=\"SEO - optimalizace webových stránek pro fulltextové vyhledávače\" v pohodě? Je to odkaz chlapíka, který pro mě udělal kus dobré práce a pokud možno bych mu ho tam chtěl nechat. Pokud by ale title měl být problém .... :-/

Předem Vám moc děkuju za další rady,

Jakub
pepperos
Profil
Pokud chcete vylepšit ranky, onpage optimalizace vám moc nepomůže. Ty jsou ovlivněny především off-page faktory.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0