Autor Zpráva
akkord
Profil *
zajímalo by mne, zda při změně descriptionu jedenkrát měsíčně či častěji pomůžu či ublížím stránkám. díky za podněty
Str4wberry
Profil
zda při změně descriptionu […] pomůžu či ublížím stránkám

Ano.

Pokud myslíš značku <meta name=description>, tak slouží zejména k zobrazení popisku stránky v Googlu (na pořadí výsledků by neměla mít vliv), takže tou změnou můžeš odradit či přimět uživatele ke kliknutí na svou stránku.
ludekbrno
Profil *
akkord:
Stačí si uvědomit, k čemu description slouží. Je to krátký popisek obsahu stránky pro zobrazení ve vyhledávání. Pokud se neměnó obsah stránky, nevidim jediný důvod, proč pravidelně měnit popisek. Má smysl ho změnit jen tehdy, pokud mě napadne lepší popisek, který dle mého přesvědčení zaujme ve výsledcích více lidí. Na pozici ve vyhledávání to ale žádný vliv nemá nebo jen zcela zandbatelný. Pokud se googlu description nelíbí, tak ho ignoruje a vyrobí si vlastní. A nemyslím, že by se mu líbilo, kdyby se popisek často měnil, přestože obsah stránky zůstává stejný. Ani jsem nikde nečetl o tom, že by pravidelná změna description pomáhala pozici ve vyhledávání.
pepperos
Profil
Moc často bych ho neměnil. Pokud funguje, nic bych s ním nedělal. Jestliže není dobrý, asi ho předělejte.
Ale neměnil bych pravidelně meta tagy, leda kvůli nějakému testování či tak něco.
akkord
Profil *
díky za názory.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0