Autor Zpráva
weroro
Profil
Ahoj,

cez túto problematiku mám iba strohé znalosti a tak sa obraciam s prosbou na Vás skúsenejších. Problematiku SEO chápem ako nie iba vec vyhľadávačov ale aj ako vec užívateľov.

Mám web, ktorý je v tejto chvíli zmiešaný to znamená, že súkromné stránky a blog sú v jednom (CMS wordpress). Premýšľal som však o tom, že by som blog (návody) oddelil od stránok a prevádzkoval ho na subdoméne. Chcem to preto lebo sa mi to vidí ako dosť zlé riešenie takto miešať obsah, keď príde návštevník na môj web nechce návody ale chce vidieť portfólio a kontakt. Je to logické?

Druhá vec je tá, že by som chcel zrušiť komentáre pod článkami v blogu s tým, že po článkom bude odkaz na fórum, kde bude možná diskusia ku danému článku. Ako by ste reagovali na takto riešený systém komentovania a celkovej diskusie k článku? Otravovalo by Vás to alebo by ste to považovali sa elegantnejšie riešenie, keďže na danom fóre by bolo po ruke viac rôznych diskusií, ktoré by Vás teoreticky mohli zaujímať?

Tretia vec. Ako vyriešiť záležitosti ohľadne Google Analytics? Ak zmením obsah terajšieho webu (oddelím blog), kde a čo mám upraviť v nastaveniach aby vo výsledkoch Google neodkazovalo na články, ktoré sa už na danom umiestnení nenachádzajú?

Ďakujem za vyjadrenia, názory a rady.
Cody
Profil
weroro:
Je to logické?
To asi záleží na tobě, mě to smysl dává.

Ako by ste reagovali na takto riešený systém komentovania a celkovej diskusie k článku?
To by se mi jako uživateli moc nelíbilo.

Tretia vec. Ako vyriešiť záležitosti ohľadne Google Analytics? Ak zmením obsah terajšieho webu (oddelím blog), kde a čo mám upraviť v nastaveniach aby vo výsledkoch Google neodkazovalo na články, ktoré sa už na danom umiestnení nenachádzajú?
To podle mne nesouvisí s Google Analytics, ale s přesměrováním. Je třeba všechny stávající URL přesměrovat přes 3012 na nové. Přijdeš ale o kontinuitu měření v GA, což by se nejspíš dalo nějak řešit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0