Autor Zpráva
Dog
Profil *
Mám své weby o boxu a o Sergeiovi Barracudovi v Google webmasters tools, u obou mi to hlásí několik chyb 404 na nesmyslných podstránkách jako je
"com.google.crawl.wmconsole.fe.util.gxp.UrlItem$2@b7bedc" a podobně. Žádné takové podstránky samozřejmě neexistují, takže se na nich ukazuje nastavená chybová stránka pomocí .htaccess, nikdy jsem ale na takové nesmyslné urls neodkazoval ani se o nich jinak nezmiňoval. Proč si tedy google stěžuje, že je nemůže najít?
Davex
Profil
Bude to pravděpodobně chyba u Googlu. Vyčkej pár dní a chyby by měly zase zmizet.
Marek Prokop
Profil
To, že na něco neodkazujete Vy, neznamená, že na to neodkazuje někdo jiný. Když si chybné URL ve Webmaster Tools rozkliknete, dozvíte se, kde ho Google našel.
Dog
Profil *
Odkazováno z: žádné údaje

Proč by někdo odkazoval u dvou mých webů na několik nesmyslných adres, jako je http://example.com/com.google.crawl.wmconsole.fe.util.gxp.UrlItem$2@b7bedc ?
Dog
Profil *
Tak mému dalšímu webu o Jimmy Dicksonovi google zobrazuje to samé: dalších osm 404s ve stylu example.com/com.google.crawl.wmconsole.fe.util.gxp.UrlItem$2@1c32cbb. Já na takové urls neodkazuju a nemyslím si, že by to někdo jiný dělat (navíc u třech různých webů)

Dělají google webmasters tools to samé vám? Nebo to může souviset s mým hostingem nebo způsobem, jakým weby píšu? Co ty urls můžou znamenat? (vždycky je to /com.google.crawl.wmconsole.fe.util.gxp.UrlItem$2@ a za tím několik vždy jiných znaků)
Davex
Profil
Dog:
Je to chyba v zobrazování dat ve Webmasters Tools. Viz https://groups.google.com/a/googleproductforums.com/forum/#!topic/webmasters/bFZslV8b0EI/discussion.
Dog
Profil *
Dík Davexi :)
helpik.JPW
Profil
Dog:
Také jsem měl a aby mě zobrazování neotravovalo, vyřešil jsem jako opravené. Jak již psal Davex, je to chybka v GWT, píše se o tom celkem hojně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0