Autor Zpráva
Michal Kokeš
Profil
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat,zda-li je lepší zaregistrovat nové stránky,udělat optimalizaci textu,zpětné odkazy a vše potřebné,aby se stránka dostala na první příčky,nebo koupě již zavedené domény,která už má nějakou historii,třeba dobrý srank apod..Pokud je to lepší a výhodnější,měl bych koupit doménu,která byla původně stejného zaměření jako kterou chci mít já? Řeším problém hlavně se stářím domény a také chvilku trvá,než se stránky zaindexují apod.proto mě napadla tato varianta,nikde jsem nenašel toto téma,tak snad nepíši znova to samé...
Děkuji
Cody
Profil
Doména s historií vám pomůže, ale měla by být stejného nebo alespoň podobného zaměření.
pepperos
Profil
Nejlepší je udělat oboje.
Většinou je těžké najít doménu, kterou chcete (těžké najít stejné zaměření). Když se vám to povede, tak super. Nevím, jestli je to reálná situace, nebo jenom zamyšlení.
Radši bych vytvořil nový projekt na nové doméně a pak koupenou doménu na vaší prezentaci přesměroval. Získáte tak návštěvnost a doména vám předá autoritu.
Michal Kokeš
Profil
Ano,máte pravdu,je těžké najít podobnou doménu. Aha,děkuji mockrát za radu,to zní velice dobře,vůbec mně nenapadlo přesměrovat z koupené domény na moji nově založenou,spíše jsem uvažoval o opaku,ale tohle je daleko lepší,takže děkuji.


Ještě bych se chtěl zeptat,asi je to naprostý nesmysl,ale určitě je možné přesměrovat třeba zavedené domény tygr,lev,žirafa a přesměrovat je do nové domény zoo...ale myslím si,že to určitě nebude správné,určitě by vznikla nějaká penalizace,ale pro jistotu se ptám.Děkuji za odpověď
Marek Prokop
Profil
Penalizace za přesměrování IMHO nehrozí, ale prostě to nemusí fungovat (ve smyslu přenosu off-page faktorů).
Michal Kokeš
Profil
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, mam stránky psané v html a některé stránky v php, jedna strana musí být v php. Vadí tato skutečnost z nějakého pohledu např. co se týče robotů a indexování apod.? Určitě není dobré mít některé stránky v html a další v php, mám proto vše mít v php, nebo to takhle mohu nechat?
Děkuji
jenikkozak
Profil
Michal Kokeš:
Určitě není dobré mít některé stránky v html a další v php
Proč myslíte, že tomu tak je?
Vůbec nezáleží na tom, jaká technologie stojí v pozadí tvorby stránky, důležitý je výsledek - stránka posílaná prohlížeči. (Toto se dá podepřít faktem, že mechanismus skládání stránky se dá jednoduše skrýt - změnou přípony.)
margin
Profil *
Michal Kokeš:
Určitě není dobré mít některé stránky v html a další v php
Ničemu to nevadí, klidně to tak můžeš nechat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0