Autor Zpráva
Chiptuning
Profil *
Dobrý den,
provozujeme stránky www.diesel-technik.cz a rádi bychom se posunuli o něco výše ve vyhledavačích na klíčové slovo "chiptuning". Napadá vás něco?

Děkuji a přeji krásný víkend! :-)
Davex
Profil
Toto klíčové slovo se zdá jako hodně konkurenční a na Googlu i Seznamu vidím web na první stránce. V tomto oboru se neorientuji, ale web mi už teď připadá „přeSEOovaný“.
Plaváček
Profil
Chiptuning:

Pokud jsem správně počítal, tak klíčové slovo "chiptuning" se na jedné stránce vyskytuje celkem dvaačtyřicekrát. Pominu-li fakt, že takto přeoptimalizovaný text se prostě nedá číst (chcete návštěvníka "uchiptuningovat" k smrti?), pak už taková hustota klíčových slov zavání takzvaným "keyword stuffingem". Což je nepěkná zlá věc, která se vám minimálně u Google může pěkně vymstít. Ostatně váš hlavní cíl - být první na jednu nepříliš často vyhledávanou frázi - mi už z podstaty věci přijde nesmyslný. A navíc něco jako jedna pozice ve vyhledávači Google neexistuje.
Lukáš Pítra
Profil
Dobrý den,

předně bych vám radil, jak naznačil Plaváček, zaměřit se na více různých klíčových slov - nebo snad dokážou vaši zákazníci celou vaši nabídku shrnout jen jedním slovem?

Nevím, jestli a jak si na webu měříte konverze (= obchodní přínos webu), ale ve stávající formě jich asi mnoho nebude. Možná, že když na chvíli opustíte SEO a zaměříte se na to, jak dobře se vašim návštěvníkům s webem pracuje, bude to mít pro vás větší efekt.
sobik89
Profil *
Chiptuning:
Nechal bych napsat nový text. Slov chiptuning je tak moc, až to pěkné není. Přidal bych jako KW třeba "úpravy motorů", "zvýšení výkonu motoru". Přeformuloval bych odkazy typu "Zde" a "více". Na seznamu Vás vidím na první straně, u googlu na 12.pozici

Moderátor Chamurappi: Podpisy jsou zakázané.
Dog
Profil
Není takový podvod (a tím nemyslím tvé seo) ilegální?
ludekbrno
Profil *
Dog:
A jaký podvod myslíš?
Dog
Profil
Celý "chiptuning" je podvod
ludekbrno
Profil *
Dog:

Je to tedy silně mimo téma, ale jen krátce, chiptuning rozhodně žádný podvod není a u motorů s turbem (benzín a hlavně diesel) dokáže výkon zvýšit obrovským způsobem bez jakýchkoliv mechanických úpav motoru. Klidně i o 25% a je to fakt pořádně znát. To ti potvrdí každý, kdo se pohybuje kolem aut a něco o nich ví. Druhá věc je, co to udělá s životností.

Sorry za off topic.
Dog
Profil
Taky se omlouvám za offtopic, ale bohužel je to celé jen placebo, a zvlášť pokud se pohybuješ kolem aut, měl bys to vědět
Plaváček
Profil
ludekbrno, Dog:

Jste mimo téma. Ale když už, tak něco pěkného ke čtení od osoby povolané :) http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2005032006
Kubuska112
Profil
ludekbrno:
Druhá věc je, co to udělá s životností.

Taktéž se omlouvám, že se nevyjadřuju k webu ale k tomuto.

Je fakt, že zvýšení výkonu je fakt znát, ale je taky možné, že po tomto zákroku ti auto naposledy vydechne :)


Plaváček:
Horst Fuks? Ten co dělá "blbého" v teleshoppingu? Co má s chiptuningem společného?
Plaváček
Profil
Kubuska112:

D-Fens, ne Horst. Je třeba číst až do konce.
Kubuska112
Profil
Plaváček:
D-Fens, ne Horst.

Bohužel na titulku a v nadpisu vidím "Horst Fuchs tuning"
ludekbrno
Profil *
Plaváček:
Jo jo, omlouvám se za OT. Jen když člověk vidím snadno prokazatelný nesmysl, tak mi to nedalo upozornit. Ale samozřejmě možno smazat :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0