Autor Zpráva
tomas123
Profil *
rozmyslal som, naco su meta tagy dobre.
Jedine, ktore ja uzivam, su: description(vyuziva google pri vypise vysledkov), robots, a charset (pripadne nejake s http-equiv atributom).

Pouzivate aj nejake dalsie? Mna fakt nenapada, naco by boli dobre... Kto ich pouziva a preco?
(napr. name=author, ...) ?
Vdaka
jenikkozak
Profil
tomas123:
Pouzivate aj nejake dalsie?
Ne. A robots, pokud nic neblokuji, taky ne.
Povídání o nich je už zpracované.
Davex
Profil
tomas123:
Tato otázka zde již několikrát padla. Doporučuji pročíst.

meta tagy a jejich uzitecnost
Meta tágy
Meta hlavičky
tomas123
Profil *
Davex: ano, tieto topicy som si pred polozenim otazky prestudoval. Napriek tomu som tam nenasiel explicitne odpoved v tvare: "ostatne meta tagy su zbytocne".
Ale vidim, ze su.
Taurus
Profil
Už jsem to tu kdysi psal v jiném tématu, ale některé meta tagy jsou dobré při zpracovávání odborných témat, kdy je potřeba citovat. Pokud jsem nenašel autora a další různé prvky potřebné k uvedení zdroje, hledal jsem všude po stránce, ve zdrojovém kódu i v ve vlastnících domén... Metatagy byly občas mé záchrany. Já to považuju jako dobrý doplněk stránky, mnohokrát jsem čerpal z author, copyright i keywords.
Str4wberry
Profil
Předpokládám, Taurusi, že jsi z nich čerpal ručně a v takovém případě je, myslím, rozumnější tyto informace uvést viditelně přímo ve stránce.
Trejpa
Profil
tomas123:
Napriek tomu som tam nenasiel explicitne odpoved v tvare: "ostatne meta tagy su zbytocne".
Moje a Plaváčkova odpověď ti jako explicitní nepřipadá?
Taurus
Profil
Jo, ručně. Kéž by to tak bylo.
Cody
Profil
Pro SEO dává smysl pouze meta description, robots a index.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0