Autor Zpráva
zoro
Profil
Poprosím Vás o radu, pred troma rokmi som si založil web o chudnutí www.wellness-trener.sk. Prvá chyba bola, že v názve domény nie je kľúčové slovo chudnutie. Vytvoril som si subdoménu o diétach na chudnutie www.dieta-schudnutie.wellness-trener.sk a chcem vytvoriť ďalšie subdomény. Lenže url subdomény je dlha a nezapamätateľná .
Nebude lepšie zmeniť doménu (url) napr na chudnutie.sk a subdoména by bola dieta.chudnutie.sk

Ako zmena názvu domény ovplyvni pozicie v google.
Vopred ďakujem za Váš čas a rady.
weroro
Profil
Doména chudnutie.sk je už obsadená.
Str4wberry
Profil
Vytvářet subdomény (a vůbec cpát klíčová slova na úkor srozumitelnosti a krátkosti) mi nedává moc smysl.

Přesunutí webu se zrovna řeší vedle.
zoro
Profil
weroro:
chudnutie.sk je iba príklad domény. Otázka je skôr taká, či má zmysel meniť názov domény kvôli zjednodušeniu názvu a zároveň tam vložiť kľúčové slovo (chudnutie) alebo to nechať tak a nech url subdomeny ma aj 4-5 slov.
ludekbrno
Profil *
zoro:

Kvůli zjednodušení (přesněji zapamatovatelnosti) ano, kvůli vložení klíčového slova určitě ne. Jedině kdyby se uvolnila přímo doména tvořená tím klíčovým slovem, stálo by to možná za to. Ale cpát ho tam navíc jako subdoménu nemá smysl, to u vyhledávačů nijak nezaboduje. Logičtějším řešením bude udělat podsložku ve tvaru: www.welness-trener.sk/chudnutie/

Každopádně čistě kvůli vyhledávačům to nemá smysl, protože rozhodující je obsah, titulky stránek, nadpisy, navigace na stránce a hlavně zpětné odkazy. Pokud vše ostatní zůstane při starém, tak jen změna domény nepomůže přeskákat konkurenci.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0