Autor Zpráva
Annop
Profil *
Ahoj, nevíte proč mě seznam.cz stále nechce indexovat? Např. na frázi
kineziologie vyjedou stránky na google cca 40té zatím, google v pořádku zaindexoval. Ale seznam nikoli. Penalizace není za co, web je mladý bez PR článků, tak proč seznam nereaguje?
_es
Profil
Annop:
web je mladý
Možno preto.

Zišlo by sa web otestovať vo viacerých prehliadačoch (IE7, 8).
Cody
Profil
Nenašel jsem zběžném ohledání žádnou zásadní chybu, jak dlouho ten web existuje, nejspíš to bude ještě nějakou chvíli trvat.
Dog
Profil
Můžeš mu stránku trochu podstrčit na http://search.seznam.cz/pridej-stranku a taky svému webu získat nějaké odkazy
Annop
Profil *
Dog:
Tohle jsem udělal hned. No tak asi musím počkat :(
meteos
Profil *
Většinou tě Seznam nezaindexuje, pokud máš nízkou návštěvnost nebo na web nevede dostatek odkazů.
Davex
Profil
Annop:
Možná by nepatrně pomohlo, kdyby se uvedl správný odkaz na sitemap v robots.txt. Web je opravdu docela mladý a Seznamu moc nové weby nevoní. Je potřeba dát mu víc času a většinou se to spraví tak do měsíce.
ludekbrno
Profil *
Kdoví jestli ten robots.txt vůbec patří k tomuto webu. Není mi jasné, jak se do něj dostala URL na sitemap z úplně jiného webu. Navíc ten robots.txt je podezřele přeplácaný a zcela jistě tam je hromada zbytečných věcí. Pro jistotu bych pro začátek ten soubor odstranil nebo ho pečlivě prošel a vyhodil z něj všechny zbytečnosti.
nishkam2012
Profil
Davex:
Možná by nepatrně pomohlo, kdyby se uvedl správný odkaz na sitemap v robots.txt.
To si myslim, ze by urcite pomohlo, a ze to je taky duvod problemu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0