Autor Zpráva
Rokka
Profil
Dobrý den,

chtěl bych Vás požádat o radu jakým způsobem volit klíčová slova do textů na internetové stránky. Tvořím firemní web. Jedna ze stránek se zaměřuje na téma výroby 3D nápisů z plastu atd. Sepsal jsem článek a dotaz je jestli je správná volba počtu klíčových slov v odstavci. Má cenu je nějak skloňovat? A jestli vyhledávače potěší když jsou daná slova v tagu strong?

text


H1 - 3D loga a nápisy - H1
3D loga či nápisy jsou stále více oblíbenou formou reklamy. Díky svému prostorovému efektu dokážou více zaujmout
a vzbuzují luxusnější dojem. 3D loga vyrábíme z tvrzeného polystyrenu, plastu či plexi.
Montáž 3D log a nápisů se provádí přímo na fasádu objektu.
Plastické nápisy lze v poslední fázi výroby ještě povrchově upravit např. natřením do požadovaného odstínu.

Děkuji předem všem kteří napíší.
Cody
Profil
Musíte začít analýzou klíčových slov, bez ní se dál nehnete.
Rokka
Profil
To jsem vlastne uz udelal. 3d loga vysla jako nejhledanejsi oproti plastickym napisum ci 3d napisum. Samo o sobe to hleda malo kdo, ale tak se ten vyrobek jmenuje.
margin
Profil *
Rokka:
3D loga vyrábíme z tvrzeného polystyrenu, plastu či plexi.
Tvrzený polystyren i plexisklo jsou plasty, to je jako desky ze smrku, dřeva či borovice.

povrchově upravit např. natřením
Já bych před natřením dal přednost nátěru.

Jestli tak vypadá i zbytek textu, tak potěš...
rokka
Profil *
Díky za postřeh, texty opravím, ale spíš jsem se ptal na něco jiného.
jenikkozak
Profil
Rokka:
H1 - 3D loga a nápisy - H1
3D loga či nápisy jsou stále více oblíbenou formou reklamy. Díky svému prostorovému efektu dokážou více zaujmout
a vzbuzují luxusnější dojem. 3D loga vyrábíme z tvrzeného polystyrenu, plastu či plexi.
Montáž 3D log a nápisů se provádí přímo na fasádu objektu.
Plastické nápisy lze v poslední fázi výroby ještě povrchově upravit např. natřením do požadovaného odstínu.
Máš příliš 3D log a nápisů v jednom odstavci o 3D logách a nápisů, jenž pojednává o 3D logách a nápisech, o čem také jiném, když je vlastně o 3D logách a nápisech? Pokud budeš psát tímto stylem a v Googlu zabereš celou stránku, přejdu na druhou. Zkus se na to podívat i z téhle stránky. Mnoho lidí nemá rádo, když z nich někdo dělá „blbce“.
Petr ZZZ
Profil
Cody: „Musíte začít analýzou klíčových slov“
rokka: „To jsem vlastne uz udelal.“

Moc se mi to nezdá. Je-li výsledkem jedno heslo, je pravděpodobně někde chyba. V příslušném oboru bych čekal klíčová slova jako např. firemní identita, vizitka a spoustu dalších. Nemůže ti ten článek napsat někdo z té firmy?
Rokka
Profil
Jedna se o podstranku reklamni vyroby, ktera se zabyva a popisuje vyrobu 3d napisu. Podle vyberu kw je podle me nej to co jsem vlozil do textu.

Ostatni kw jako vizitky nebo firemni identita jsou na jinych strankach.
Rokka
Profil
Nsel by se nekdo kdo by mi odpovedel na otazky viz prvni odstavec?
Cody
Profil
Rokka:
Neexistuje správná frekvence klíčových slov v odstavci. To je prostě nesmysl. Texty má být přirozený, čtivý a citlivě do něj mají být vloženy klíčová slova. Podle mě jich tam je v tak krátkém textu moc.
Rokka
Profil
Cody:
Dekuju.
Ivy
Profil
Co takhle trojrozměrná loga anebo prostorová loga? Podle mého názoru je hustota klíčových slov příliš velká, je tam příliš mnoho 3D log. Jak už bylo několikrát psáno výše.
jenikkozak
Profil
Ivy:
Co takhle trojrozměrná loga anebo prostorová loga?
Víc než jedno logo na takto krátký odstavec je podle mého názoru moc.
Rokka
Profil
jenikkozak

Děkuji za postřehy, zkrátka udělat to pestré. Nabízí se samozřejmě i jiné podobné názvy, např. plastická písmena.

Ještě by mě zajímalo jestli má tag strong nějakou váhu nebo je to jedno?
jenikkozak
Profil
Rokka:
Ještě by mě zajímalo jestli má tag strong nějakou váhu nebo je to jedno?
Možná malilinko větší než úplně zanedbatelnou. Ale jeho význam není natolik velký, aby se vyplatilo v rámci jakéhosi SEA zajímavá slova (myšleno zajímavá pro vyhledávač) zvýrazňovat. Tučně dejte to, co chcete zvýraznit uživateli.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0