Autor Zpráva
webillusioncz
Profil
Zdravim, spravuji web http://www.jenamazol.cz. Počátkem května tento prudce spadl v google na kw vaginalni mykoza. mel jsem za to ze se asi jednalo o google panda. Projekt je často aktualizovany, je interaktivni - dotazy navstevnici kladou celkem pravidelne, denni navstevnost v prumeru cca 150, ale stale setrvava na 3-4 strance. Prosil bych o kazdy nazor co je spatne ?.
Cody
Profil
Přiznám se, že jediný zásadní problém, který mě napadá je nepřirozený odkazový profil, tedy zásah Penguinem. Čemuž odpovídá i to načasování.
Plaváček
Profil
Přikláním se ke Codymu. Odkazový profil vašeho webu je nejen chudý, ale hlavně dost nedůvěryhodný (odkazy ze stránek podobných této www.seo-rank.org a několika zbytečných katalogů vám k popularitě v očích vyhledávače moc nepomohou.
Ugo
Profil
řešim tu stejnej problém, zásah tučnákem, žel jsem jen technický správce a ani netuším odkud vedou odkazy, nicméně moc by jich z pochybných katalogů být nemělo (i když jsou dle toho co sem koukal). Včera sem googlil jak divý a žádný řešení tučnáka jsem nenašel, nenapadá vás teď s odstupem času něco co je proveditelné? Odkaz asi dát nemohu, ale navíc jde občas o weby odkud konkurence vesele kopíruje texty, což asi taky moc nepřidává. Webmaster tools jsem tomu založil včera, čili žádná zpráva a žádné info od googlu jak je to s odkazy zatím nemám.
Plaváček
Profil
Ugo:

Pár nápadů vyšlo na SEOmozu (anglicky) http://www.seomoz.org/blog/6-ways-to-recover-from-bad-links, ale to bylo ještě před tučňákem.

Obecná rada by asi zněla takto - kde můžeš, tam podezřelé odkazy odstraň. A zkus zapracovat na solidním linkbuildingu. Zde máš pěkný přehled (anglicky), jak na to: http://searchenginewatch.com/article/2064922/131-Legitimate-Link-Building-Strategies
webillusioncz
Profil
Dekuji vsem za rady, a odkazy na zdroje, vrhnu se na to a dam vedet jak to zabralo.
Plaváček
Profil
webillusioncz:

Zrovna jsem našel ještě jeden moc hezký článeček (zase anglicky) http://searchenginewatch.com/article/2182078/Link-Building-From-Scratch
webillusioncz
Profil
Plaváček:
diky za zajimavy link, jinak myslite si nekdo ze muze byt i problem v patickach webu nebo kdyz je v odkazech uvedena firma ktera web delala?
panther
Profil
webillusioncz:
pokud bud v patičce odkaz na tvůrce webu, ideálně s popiskem „Vytvořil“ a podobným, není důvod k žádné penalizaci. Pokud ale budeš mít klasickou reklamní patičku, v té už problém být může... bude.
Cody
Profil
Doporučuji svoji sbírku anglických článku ohledně Penguina http://www.delicious.com/necodymiconer/pinguin
webillusioncz
Profil
Cody:
diky moc, pekna sbírka uzitecnych materialu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0