Autor Zpráva
clash
Profil *
Dobrý den,

zajímal by mě Váš názor na povinnou registraci do e-shopu.
Mám na mysli typ registrace, která Vám umožní vstup do e-shopu.
Jak se k tomu typu registrace staví uživatelé ?
Např. www.fashiondays.cz, www.bigbrands.cz apod.
Nejedná se o konkrétní otázku, zajímal by mě pouze Váš názor.
Díky
LaMMa
Profil
Mňa osobne to väčšinou odradí. Nebudem sa registrovať niekam, kde ani neviem, čo ponúkajú a či tam vôbec nakúpim.
Chamurappi
Profil
Reaguji na clashe:
Připadá mi to zhoubné. Nejen z hlediska SEO. Proč bych se měl registrovat, když ani nevím, co prodávají? Aby mě pak mohli spamovat?
clash
Profil *
Díky moc za odpovědi.
A co tento typ registrace pro vytvoření pocitu, že se jedná o nějaký klub a dostanu něco navíc ?
Asi nesmysl, co ?


A ještě poznámka.
A proč to u již zmíněných webů funguje ?
Může být důvodem, že se např. jedná o známé weby a uživatel tuší, co díky registraci získá ?
LaMMa
Profil
Jo :)
Ak chceš ponúknuť niečo naviac, stále to môžeš spraviť aj normálnou registráciou ako je vo väčšine eshopoch.
Marek88
Profil
clash:
A co tento typ registrace pro vytvoření pocitu, že se jedná o nějaký klub a dostanu něco navíc ?

Možná tohle pro určitou skupinu lidí platí. Pokud se zeptáš osobní názor tady (tzn. programátorů), tak se dá očekávat odmítavý postoj, protože programátoři přemýšlejí více prakticky a střízlivě.

EDIT: Tohle podle mě není otázka pro programátory, ale pro obchodníky nebo psychology nebo pro lidi z podobného oborou...
margin
Profil *
clash:
Podobné téma probírá tenhle článek: http://www.zdrojak.cz/clanky/uzivatele-se-musi-hlasit-na-vratnici/
Dozvíš se i odpovědi na některé své otázky.
clash
Profil *
Díky moc všem za odpovědi a díky za odkaz na článek.
juriad
Profil
při hledání obchodu se zaměřuji na 2 věci:
1/ projdu si podmínky a hledám cenu poštovného a možnosti platby
1b/ pokud nenajdu, vložím produkt do košíku a simuluji koupi, snažím se dozvědět celkovou cenu, kterou zaplatím včetně výběru dopravy a možnosti platby před tím, než bych musel uvést údaje o sobě
2/ zjistím, jestli umožňuje jednorázový obchod bez registrace

pokud nevyhoví prvnímu bodu, jdu pryč
pokud nevyhoví druhému bodu, projdu konkurenci, jestli nevypadá od pohledu lépe

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0