Autor Zpráva
Pavel Straka
Profil
Dobré odpoledne, zajímám se o možnost jakéhosi "podstrčení" stránky Seznamu. Vytvořil jsem minisite jako podporu jiného webu, bohužel ani na Googlu ani na Seznamu se zatím neumístila v prvních 100 místech. Google má ale alespoň minisite zaindexovanou, narozdíl od Seznamu. Existuje nějaká možnost, jak urychlit/umožnit zobrazovaní stránky ve vyhledávači Seznamu? Myslím si, že dříve existovala možnost "podstrčení" stránky Googlu - mám pocit, že jsem si o tom četl tady na webu, ale je už to nějaký rok.

Děkuji za rady.
panther
Profil
Pavel Straka:
Seznamu muzes pomoci stranku zaindexovat rpostrednictvim teto stranky: http://search.seznam.cz/pridej-stranku.
Pavel Straka
Profil
Výborně, děkuji, něco takového jsem hledal.

Ještě bych byl komukoliv moc vděčný za radu ohledně samotné minisite, na základě stručných údajů:
Stránka je vytvořena ve WordPressu, stáhl jsem si do něj pluginy potřebné pro nastavení meta tagů.
Dle různých webů, sloužících k analýze SEO, má dobré výsledky (96% SEO-Analyzator.cz, podobně SEO-Servis.cz).
Zaregistroval jsem web do přibližně 40 katalogů (před 2 týdny).
Web je optimalizován na sousloví o 2 slovech.
Udělal jsem někde chybu? Proč se web neumísťuje v první stovce?
Děkuji za ochotu pomoci, Pavel Straka
Plaváček
Profil
Pavel Straka:

Můžeme tu microsite vidět? I takhle spatra bych ale řekl, že jste udělal chybu už v okamžiku, kdy jste se začal spoléhat na "hloupé měřiče SEO" a zanedbal to nejdůležitjší. Tvorbu obsahu užitečného lidem a rozumný linkbuilding.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Pavela Straku:
Dle různých webů, sloužících k analýze SEO, má dobré výsledky
Weby, které zmiňuješ, slouží k matení tvůrců stránek za účelem dosažení vlastních SEO cílů. Tím, že do nich zadáš svoji adresu, vyrobíš stránku obsahující všechna tvá klíčová slova a všechny tvé nadpisy. Seomat se pak postará o to, aby tato „analýza“ byla zaindexovaná a potenciálně i konkurenční k tvému webu (na který z analýzy vede odkaz s rel="nofollow", aby ti náhodou nepomohla).
Pavel Straka
Profil
Samozřejmě můžete.
http://paletove-voziky-info.cz/
Vím o tom, že tyto měřiče nejsou stoprocentně směrodatné. Snažil jsem se řídit SEO základy, které znám.
Děkuji za pomoc.
mimochodec
Profil
Pavel Straka:
Být provozovatelem vyhledávače, podobné stránky bych penalizoval.
Ivy
Profil
Paletový vozík 67x, nedá se to číst. Jestlipak tam nebude překeywordováno.
Plaváček
Profil
Pavel Straka:

Asi vám doporučím pěkný článek k přečtení: http://blog.komart.cz/tvorba-minisite-po-cesku/
Pavel Straka
Profil
Rozumím. Myslel jsem si, že to bude pro dobro věci, neuvědomil jsem si, že to naopak může být na škodu.
Uznávám, co jste psali všichni 3 (spolu s Plaváčkem), že důležité je tvořit obsah užitečný lidem, ne tupě naplnit web klíčovými slovy. Přivítám další konstruktivní kritiku. Děkuji vám za pomoc.
jenikkozak
Profil
Pavel Straka:
- Povoluji Vám 8 paletových vozíků na stránce.
- To rádoby podmenu je matoucí. Je-li to možné, vyhoďte jej.
- Zkuste k těm textům (které však budou o 90 % zkrácené tím, že z nich vyhodíte ten spam) přímo připojit ty obrázky, aby lidé viděli, o čem ty texty jsou.
- No a pak asi zjistíte, že Vám ten web vlastně na nic není. Protože to, co na něm máte, můžete rovnou hodit na stránku, kterou se takto snažíte podporovat. Takže tuto můžete s klidem zrušit.
Petr ZZZ
Profil
Pavel Straka:
Shodou okolností právě sháním paletu pro paletový vozík vhodný na paletování paletových vozíků s paletovanými paletami na paletování paletových palet, ale zrovna toto výjimečné zboží jako na potvoru nemáte. Tak nic, no.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0