Autor Zpráva
Matherz
Profil
Zdravím,
ani nevím jakým zprávným názvem bych vystil to co se mě stalo. Asi tak ještě před 4 dny byly moje statistiky ze stránky seo-servis cz docela dobré na to že moje stránka neni nová skoro ani měsíc. Měl jsem:

Síla stránka: 27% - Teď 15% a to skoro jenom za zdrojový kod a indexaci stránek
Pozice na seznamu: 10/10 - Teď 0/10 to je divné protože když rozkliknu odkaz tak moje strának je na prvním místě-

No a nejhorší je to že moje stránka místo přes 1600 záznamů v Google (-site) mam teď pouze 45. Prostě mě kompletně vynuloval, ale stránku s google vyhledám také i indexované stránky. No jediné co jsem udělal špatně bylo to že jsem přes nechal přes webtrh registrovat do 140 katalogů. To to byla opravdu taková chyba ?

Seo
http://www.mafia2-multiplayer.cz
jenikkozak
Profil
Matherz:
To to byla opravdu taková chyba ?
První chybou je věřit podobným službám, které měří nezměřitelnou hodnotu.
Druhou chybou je to, že jste zapomněl napsat, o jakou stránku jde.

Teď 0/10 to je divné protože když rozkliknu odkaz tak moje strának je na prvním místě
No vidíte, nevěřte tomu, když sám vidíte, že to pořádně nefunguje.
Matherz
Profil
No spíš by mě zajímalo proč mě google "jen tak" resetoval odkazy na moji doménu :(

// Stránku jsem přidal a omlouvám se
jenikkozak
Profil
Matherz:
1600 záznamů v Google (-site) mam teď pouze 45
Tomu nerozumím. Je fakt, že se na Vašem webu dost blbě orientuje, ale ty stránky, které jsem prošel, Google v indexu zařazené měl. Kde vlastně na webu máte těch zbylých 1500 stránek?
Není to třeba tím, že Google poznal, že některé z Vašich adres jsou duplicitní (např. tím, že Vám funguje verze adres s www i bez)? Nebyla třeba na té doméně verze s více podstránkami? Těch zbylých 1500 stránek, nebyly to třeba adresy s nějakým parametrem, který neměl žádný vliv na obsah stránky?

Mimochodem, moc nechápu, proč když Vás žádám o odkaz na web, sem dáváte odkaz na nějakou pochybnou službu.
Vizte prosím tento článek: Pojednání o zbytečnosti SEOmatů.
final
Profil
v poslednej dobe google "rád" penalizuje "katalógové" a PR weby pokiaľ viem.. takže :)
Matherz
Profil
jenikkozak: Měl jsem pocit mě Google jaksi "Zabanoval" ale jak jsem zjistil že mě indexuje a vyhledává tak mi to bylo divný. No s tou verzí WWW si nejsem jistý ale dost možná to je. Jak je možné se tomu nějak preventoval třeba přes .htaccess ?

No teď mě ještě napadlo že jsem skoušel na mém hostingu webosu přidat alias tudíž jsem musel složky webu přesunout a přes .htaccess přeměrovávat, ale asi tak za 3 dny jsem to opět vrátil tak ja to bylo předtím. Nemůže na to mít nějakej vliv?

Teď teda ztrácim pojem o čem ty katalogy vlastně jsou ... fakt pochybuju že by někdo v nich hledal nějaký stránky, krom robotů.

EDIT: Zdá se mi že mi google "vynuloval" i G+ tlačítko ....

V google webmasters taky žádná zpráva tak fakt nevim
Cody
Profil
Matherz:
preventoval
Nerozumím co je to preventace?

Doporučuju si přečíst něco o SEO, o fungování vyhledávačů a linkbuildingu. Zdá se, že v tom máš zmatek a chybí ti jakékoliv základy a pak ti naše rady moc nepomůžou, protože jim nebudeš rozumět.
jenikkozak
Profil
Matherz:
Píšete, že Vám v indexu chybí přes 1500 stránek. Stále jsem se však nedověděl, které to jsou. Já jsem je na Vašem webu nenašel.
Matherz
Profil
Nechápu to Google měl asi nějakej výpadek, najednou všechny staré záznamy se zobrazují
jenikkozak
Profil
Matherz:
Nechápu to Google měl asi nějakej výpadek, najednou všechny staré záznamy se zobrazují
Asi ten výpadek má stále. Ve vyhledávání na Google s operátorem „site:“ mi stále chybí 1573 záznamů z těch min. 1601.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0