Autor Zpráva
Martos
Profil *
Marně hledám nějaký odkaz na web, kde bych zadal URL svého webu a podíval se na obsah, jak ho vidí robot. Existuje něco takového?
Marek Prokop
Profil
Například: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:rrymBf7iFJMJ:www.jakpsatweb.cz/&hl=en&prmd=imvns&strip=1
_es
Profil
Martos:
obsah, jak ho vidí robot
Asi tak ako ty, keď si vypneš CSS a JS.
Ugo
Profil
_es:
takže stačí zapnout IE v defaultním nastavení? :D Pardon toto sem si nemoh odpustit.

Martos:
můžeš kouknout po textových prohlížečích, případně zkusit v GWT si to nechat zobrazit jako robot, ovšem robot stránky nevidí ani tak graficky jako "v číslech", takže to asi nikdy neuvidíš jako on
Cody
Profil
Martos:
Třeba Google Webmaster Tools má takový nástroj přímo v sobě.
Jan Rippl
Profil
Mě by v tomto ohledu zase zajímalo, zda Google dokáže rozpoznat typ obsahu (v mém případě real stream - živé vysílání), neboť se na danou adresu (adresa streamu) připojuje příliš často (i několikrát za den), z čehož usuzuji, že to chápe jako běžnou stránku, na které obsah je, ale není schopen rozpoznat typ obsahu. Jiní boti (Seznam, apod.) to nedělají.
SeoKungFu
Profil
Martos:
=> www.domaintools.com/seo-browser/
ludekbrno
Profil *
Ono je podle mě celkem k ničemu vědět, jak vidí stránku robot. Tedy přesněji řečeno, pomůže to jen z hlediska případné chyby, která by bránila robotovi stránku korektně načíst. Ale z hlediska SEO to neřekne vůbec nic, protože z toho zobrazení je poznat jen co robot vůbec přečetl, ale už ne to podstatné - čemu dává váhu a co z toho odvozuje.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0