Autor Zpráva
Miri
Profil *
Ahoj, myslíte že je vhodné pro seo používat podobné url jako používa např aukro.cz ? (pocitace.aukro.cz, apodobne) Pro menší e-shopy ?
Nevím co si mám myslet o tom když mé vlastní odkazy ze subdomén na produkty zařazuje majestic jako backlinks. Jestli je to dobře či špatně.

Díky za váš názor
Míra
ninja
Profil
Pro menší eshopy bude určitě vhodnější url www.example.com/pocitace
ludekbrno
Profil *
Taky bych řekl. Aby měly smysl subdomény, muselo by v každé kategorii být větší množství zboží. Jinak je rozumnější jak píše ninja, spíš podsložky.
Martin Kolčaba
Profil
odkaz subdoména > hlavní doména, tedy například odkaz z "pocitace.example.com" na "example.com" je pro example.com zpětným odkazem, Majestic SEO je tedy řadí správně.

"pocitace.example.com" a "example.com" jsou totiž dva různé weby.

V případě malého e-shopu bych nevymýšlel žádné složitosti, a vše řešil navržením vhodné struktury jednoho webu. Pokud tedy nejde o nějaký hodně specifický případ.
SeoKungFu
Profil
pro malé a začínajících projekty, to je špatné, pro dobře rozvinutých je to skvělé
Miri
Profil *
No jedná se mi například o eshop který bude zahrnovat veškeré vybavení pro domacnost (koupelny, elektro, stavební, atd...) Takže v sekci (subdoméně) koupelny toho vybavení bude celkem dost. Takže v takovém případě jsem zvolil subdomény. Tak snad jsem neuddělal chybu. konec konců to poznám.

Subdoménu jsem zvolil takév e-shopu který se zabýva značkovým oblečením a jako subdomény používám značky oblečení (addidas, nike, atd..) Zde už jsem byl dost na vážkách, ale zvolil jsem také subdoménu.
shaggy
Profil
SeoKungFu:
Pre malé a začínajú projekty to je zlé, pre dobre rozvinuté je to zlé tiež (až na pár výnimiek). Neviem, prečo by mal byť rozdiel medzi začínajúcim a už fungujúcim projektom - ak sa rozhodneš meniť na rozbehnutom projekte celú štruktúru, skôr si tým uškodíš, ako pomôžeš.
Miri
Profil *
Tak dobře, ještě jedna věc. Co říkáte na toto: http://e-turnaje.cz/ Každý turnaj má svou vlastní subdoménu. Je to vhodné či nevhodné? Díky za názory.
jenikkozak
Profil
Miri:
Věci se tím jen komplikují. Např. tím, že se špatně určuje platnost cookies, které mají mít účinnost jen pro určité subdomény. Blbě se budou specifikovat dotazy ve vyhledávačích, pokud uživatel nebude chtít v některých webu vyhledávat. (např. pro vyloučení blogu případně dalších)
Považuji za hloupost rozčleňovat na subdomény součásti jednoho systému.
Cody
Profil
Ne, čistě z hlediska SEO signálů je lepší mít tyto sekce v podadresářích hlavní domény. domena.cz/sekce

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0