« 1 2
Autor Zpráva
Timy
Profil
Anonymní
to jsem byl já, nejde mi gmail, tak mažu cache, cookies, co se dá...
Dave
Profil *
Stránka:
<div class="sktext">
Skrytý text pro SEO
</div>

Soubor CSS:
.sktext {display: none}

Poznají to vyhledávače i ze souboru CSS nebo ne?
Timy
Profil
Dave
Skrytý text pro SEO -- no to snad nemyslíte vážně?! A ještě se na to drze zeptáte!!!
Dero
Profil
Dave: Toto fórum nebude pro Váš typ dotazu to správné.
Petra
Profil
Dave: Robot vyhledávače to nepozná, člověk z vyhledávače to pozná.

A ještě si neodpustím poznámku: "Skrytý text pro SEO" je špatné slovní spojení, v SEO ani pro SEO žádný skrytý text neexistuje.
Dave
Profil *
Timy: Skrytý text pro SEO - Děkuji za odpověď, takto zdvořilou jsem vskutku nečekal. Myslím, že jsem se ptal celkem slušně! Nechápu, proč vás můj dotaz všechny tak pohoršil, v diskuzi je odkaz na http://www.pneu-pneumatiky-protektory-tiptyre.cz/ kde se nachází odkaz na stránky webmastera, na kterých, pokud si pořádně prohlédnete zdrojový kód, se vyskytuje velmi podobný zdroják, jaký jsem uvedl v příkladě. Zajímalo mě, zda-li za to je či není penalizace. Vytvářím prezentace na CD v HTML, CSS a JavaScriptu. Myslím, že tam je mi SEO celkem k ničemu. Žádné webové stránky na internetu nemám a ani se do toho nehrnu. Ze serveru jakpsatweb.cz jsem již několikrát čerpal informace, doufal jsem proto, že se mi zde dostane alespoň jedné pořádné odpovědi.
habendorf
Profil
Dave: Klid. Já myslím že Petra odpověděla dost věcně a jasně.
Timy
Profil
Dave
Podvodné techniky typu <div style="display:hidden" id="seo">strašně moc klíčových slov</div> nebo <h1>Nahá ::někdo::</h1> opravdu nemám rád, protože to jenom škodí webu a jenom mě to vždycky vytočí.

Já jsem to pochopil tak, že to opravdu chcete použít, pokud jste se ptal pouze ze zájmu, tak prosím přijměte mou pokornou omluvu:-)
Timy
Profil
A ještě jedno poměrně jednoduché heslo, kterým se já obvykle řídím: Co není pro uživatele a není nezbytně nutné k běhu stránky nemá na webu co dělat.
*Čvachta*
Profil *
Timy, tak přesně bych to viděl.
Zdyk
Profil *
Koukněte prosím na www.plastovaokna.kvalitne.cz - firma Lock na její zdrojový kód.
Používá nekalé praktiky?
V popisu mám názvy konkurenčích firem.
Když zadáte jakoukoliv konkurenční firmu, kteru má Lock ve zdrojovém - na Googlu, tak vám vyleze i Lock.
Locku - jeho stránky jsou na první straně Seznamu a Googlu...........
Fingon
Profil *
Zdravim vsechny!!

No co tu nevidim!! Diskuze na tema display:none a SEO penalizace. Ja bych rekl dve diametralne odlisne veci! Ja napriklad display:none pouzivam spolu s javascriptem jako rozbalovaci text pod urcitym nadpisem ktery si v CSS nadefinuji.

Nevim tedy co to tu zvani uzivatel martni o SEO penalizaci za skryty text nebo za necitelny text. OMG, vzdyt pokud text, ktery je tam skryty souvisi se strankou tak je vse ok, jenze to by pan mudrc musel nejprve pouzivat mozek nez tu neco napise. Amater.. tezkeho zrna rekl bych, ani nevi k cemu dal se display:none pouziva. Podle me je to spolu s vyse uvedenym javascriptem efektni vylepseni stranky. Toto ovsem nedochazi horlivym amaterum typu martniho, ktery by a priori trestal za CSS atribut display:none.. :-/ Dmnce vladne svetem, panove..
kolemjdouci
Profil *
horlivcum typu fingon bych zakazal prispivat do diskuse, kdyz nevi o cem se diskutovalo....
quinux
Profil
Fingon
Mozek bys měl začít používat nejdříve ty, protože martni upozorňoval na text skrytý přes display:block, ale jinak než vypnutím stylů nezobrazitelný.
Retal
Profil
Fingon
Ano, demence světem vládne, když reaguješ na dva roky staré vlákno.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0