Autor Zpráva
Jirin
Profil
Zdravim,
nechal jsem si nakodovat stranky a koder udelal tak, ze je pod obrazkem (hlavickou) text v <h1> chci se zeptat, zda to neni nekala praktika. Koukal jsem schvalne na jine weby a casto jsem videl, ze to maji i ony, dokonce i Interval, ale pro jistotu se zeptam i zde...

Dekuji
JN
Martin Kuželka
Profil
Pokud je to textová náhrada za obrázek, tak je to zcela v pohodě...

btw, nepsal jsi sem už jednou tento dotaz?
Jirin
Profil
Ok, diky, za odpoved, je tam na pozadi spise text informujici o cem ta stranka je - ci-li napriklad je o autech tak na pozadi je Domena - auta :-)

Jinak jsem sem to nepsal, aspon o tom nevim. Posilal jsem to jen do konference na seo@nawebu.cz tak jestli tam jste to nevidel...
habendorf
Profil
Jirin: je to přesně naopak, váš kodér není žádná lama :o)
Kodl
Profil *
Tak tohle je hodně špatný vtip.
Svého času jsem měl stránky, kde byl pod hlavičkou text v tagu H1, zhruba 3měsíce stránky bez problémů a letos na jaře je seznam penalizoval natrvalo. Ve výsledcích seznamu se nezobrazují absolutně žádné stránky z celé domény. Ostatní vyhledávače (jaxo, google, centrum, atlas aj.) stránky indexují, ale seznam.cz je tvrdě penalizoval.

Takže, pokud ti nezáleží na seznamu, dej tam h1 pod obrázek - ostatním vyhledávačům je toto jedno (nepenalizují to), jestli chceš, aby je indexoval i seznam, tak rozhodně ne!

P.S: textem pod obrázkem bylo jen jméno domény.
Timy
Profil
Kodl
no a víš jistě, že to bylo zrovna za tohle? Nadpis pod obrázkovým logem je absolutně v pořádku, z hlediska přístupnosti je je to skoro povinost (alespoň tedy pod obrázkem definovaným v css jako pozadí).
Radek Hrabůvka
Profil
Schválně jsem zadal so vyhledávače seznamu interval css knihovna layout, a zrovna první tři výsledky "hledání" jsou z webu, který tuto techniku využívá. Ač jsem přes SEO naprostý laik, jiný výsledek jsem neočekával a byl by pro mne překvapením.
Hu GO
Profil *
alespoň tedy pod obrázkem definovaným v css jako pozadí
Nevíte jestli se dá ten text dát za obrázek bez pozicování? (půjde to tak, aby byl obrázek jako pozadí?)
Díky.
Timy
Profil
Hu GO
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=12736&foru m=7&page=-1
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0