Autor Zpráva
Mawerick
Profil
Zdravím,
když zadám do google.cz "balicí stroje" tak někde na prvních místech vyjedou naše internetové stránky s doménou www.balicistroje.cz, ale nadpis je německy i v textu je také něco německy. Jako implicitní jazyk v JoomFishi mám nastavenou češtinu. Stránky máme vícejazyčné - česky, německy, rusky a anglicky. Dříve bylo v nadpise Balicí stroje ....a teď se tam nějak dostala i němčina, proč?
panther
Profil
Mawerick:
ale nadpis je německy i v textu je také něco německy.
to nevim, ale title na uvodni strance webu http://www.balicistroje.cz/ je anglicky... Vypada to, jako bys s titulky posledni dobou neco delal, mas je nejake zprehazene.

Hm, koukam, ze celou uvodni stranu mam anglicky, vyjma prvniho odstavce „S téměř 1400 vystavovateli a skoro 36000 návštěvníky je FachPack jedním z nejznámější“... Podle ceho detekujes jazyk? Pristupuji z rakouske IP adresy, takze jazyk na uvodni strance by mel byt bud cesky (defaultni jazyk), nebo nemecky (IP adresa).
Mawerick
Profil
Tak jsem přišel na jednu "chybičku", jako implicitní jazyk v Joomfish jsem měl nastavenou němčinu, nejsem si úplně jist jestli to je mojí chybou! Implicitní jazyk v Joomle byl čeština.

Jazyk nedetekuju, mám neplacenou verzi JoomFisch a ta tuto funkci nemá!

Ten první odstavec nemá ještě překlad, tak ti ho to tam dalo v češtině!

Je to nějaké divné...mě to v SERPu od Googlu dá německý nadpis a pod tím je popis část česky a část německy a tobě to hodí stránky v angličtině...
Je pravdou, že jsem nedávno dělal upgrade JoomFish z 2.0.4 na 2.2.3 a od té doby jsou problémy.
panther
Profil
Mawerick:
na konci vety se pise tecka, ne vykricnik.

a tobě to hodí stránky v angličtině
abych byl presny, stranky jsou v anglictine, ve vysledcich vyhledavani vidim toto:

Verpackungsmaschinen || ASTRO Vlašim spol. s r.o. -- DE verze
www.balicistroje.cz/ -- EN verze
Horizontální velkoobjemový balicí stroj s lisováním LZ330. Die Verpackungsmaschine ist zum Pressen und zur Verpackung von gepressten Produkten in ... -- CZ/DE verze

Preber si to, jak uznas za vhodne :)
Mawerick
Profil
Sám nevím proč tam píšu vykřičník, asi to tím chci zdůraznit....nikomu tím určitě nic nepřikazuji. :-)

Tak to je tedy pěknej bordel. Tak jsem zkusil přistoupit na stránky přes anonymizér https://proxify.com/ (USA) a hodilo mi to anglickou verzi, takže to samo detekuje jazyk, ale nikde není možnost to vypnout.
Mawerick
Profil
Tak po vypnutí funkce Enable Language determination v Joomfish se už zdá všechno v pořádku, v SERPu Googlu je už vše správně. Zkoušel jsem na stránky přistoupit znovu přes proxify.com a správně se objevila čeština.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0