Autor Zpráva
sikulam
Profil
Ahoj,
rád bych Vás poprosil o jakoukoliv radu co zlepšit popř upravit z hlediska SEO optimalizace na webu www.chatyachalupy-chatar.cz. Poslední dobou lítají výsledky na seznamu i na googlu aniž by se na webu provedla nějaka změna. Stránky se snažím optimalizovat na slovo "chaty a chalupy". Na seznamu jsme minulý týden byly na 5 místě a nyní propad na 14. Na googlu se mi nedaří stránky vyhledat.

P.S. má vliv placený sklik na pozici ve fultextovém vyhledávání? (Nějaký pan ze seznamu se kterým se toto řeší tak tvrdí že ano. Do skliku se rve hodně peněz :-( )
Davex
Profil
1) Pokud má být web česky, tak by se neměl text kombinovat s angličtinou. Proč jsou v menu odkazy Home, Download, Sitemap a v patičce Copyright a All Rights Reserved?
2) Dělali jste si analýzu klíčových slov? Opravdu lidé hledají pouze spojení „chaty a chalupy“, když potřebují Vaše služby?
3) U obrázkových oddělovačů v menu a drobečkách bych minimálně nevyplňoval atribut alt. Nejlépe je udělal pomocí CSS.
4) Atribut alt neslouží pro umístění klíčových slov, ale je určen pro textovou alternativu obsahu na obrázku. Do žádného altu „chaty a chalupy“ nepatří.
5) U textů by neškodilo zvětšit písmo a rozestupy mezi řádky.
Cody
Profil
sikulam:
P.S. má vliv placený sklik na pozici ve fultextovém vyhledávání? (Nějaký pan ze seznamu se kterým se toto řeší tak tvrdí že ano. Do skliku se rve hodně peněz :-( )

Pravděpodobně ano.
sikulam
Profil
Davex
Díky za rady uparvím web a uvidime co to udela.
Analyzu klicových slov jsme delali. Na slovo "chaty a chalupy" byla provedena optimalizace jelikož přes toto slovo bylo nejvíce návštěv a objednávek.


Kdyby ještě někoho napadlo co zlepšit budu rád za kašdou radu a doporučení.
jenikkozak
Profil
sikulam:
Na slovo "chaty a chalupy" byla provedena optimalizace jelikož přes toto slovo bylo nejvíce návštěv a objednávek.
Toto měření se ale nedá provádět v rámci jednoho webu. Zjistili jste, že tato fráze je nejúspěšnější ze všech, které Váš web v určité míře obsahoval. Ale neprokázalo se tím, jak by mohly být úspěšné fráze, které na webu vůbec nemáte. Pokud budu hledat chatu, abych se v ní ubytoval, koupil ji či vykradl, zadám do vyhledávače také oblast, o kterou mám zájem.
Nemáte natolik vysokou návštěvnost, abyste mohli na základě vlastní návštěvnosti určit nějaký globálnější trend.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: