Autor Zpráva
jiriczek234
Profil
Ahoj, mohu nějak urychlit indexování u googlu ? Protože už mi ji 7 dní neindexoval a Já nevím, co s tím... :( Víte někdo ?
Děkuji za odpověď.
Cody
Profil
Když nám prozradíš web je šance, že ti i pomůžeme. Věštění z křišťálové koule, ale nepatří mezi specializace SEO konzultanta.

Starší a obecné, ale prospěšné články k tématu:
http://searchengineland.com/solving-website-indexing-problems-36856
http://www.ksl-consulting.co.uk/google_indexing_problem.html
jiriczek234
Profil
http://www.jiriczek.eu
Cody
Profil
Není pravda, že tě Google neindexuje. Indexuje 882 stránek tvého webu.


Změnilo se za posledních 7 dní u tebe něco? Používáš Google Webmaster Tools? Pošli tam robota manuálně. Používej sitemap.xml. Chybovou stránku nepřesměrovávej na domovskou stránku (to s tématem nesouvisí, jen je to prasárna na kterou jsem přišel).
jiriczek234
Profil
No změnilo, každý den přidávám příspěvky... cca tak 20, což je za týden 100 příspěvků a za 7 dní 120... Což je podle mě změna... :)


http://www.gbotvisit.com/p-1gbs-c34f0c5facf5719f4c84eb.html podle tohoto poslední indexování 23...
panther
Profil
jiriczek234:
jestli si myslíš, že google indexuje hned a okamžitě, tak jsi na omylu. Týden není moc dlouhá doba, počkej ještě. Odkazy ti na ty články vedou nějaké?
jiriczek234
Profil
Ano, ale pouze na webu... Nevyměňuji ikonky s články, to je snad logické...
Davex
Profil
jiriczek234:
Prošel jsem pár náhodných článků a mohlo by to být třeba tím, že v článcích na tvém webu jsou obrázky a videa bez popisu, recenze a popisy chyb OS zkopírované odjinud, katalogové popisy procesorů bez dodatečné informace atd. Proč by měl vyhledávač posílat lidi zrovna na tvůj web, když už jsou stejné informace dostupné jinde?
jiriczek234
Profil
Zkopírované a to třeba co ? A nejvíc mě rozhodily ty recenze, na kterých jsem si dával dost záležet!!!


Dobře, ty procesory, ale nic jiného... Jinak jsem vše točil sám a psal sám
Davex
Profil
jiriczek234:
A nejvíc mě rozhodily ty recenze, na kterých jsem si dával dost záležet!!!
Nemůžu vědět, kde všude ty recenze jsou a netvrdím, že jsi je někomu sebral, ale tvá stránka není jediná, kde se vyskytují.

Srovnej např. http://www.jiriczek.eu/?p=90 a http://www.play-on.cz/review/mass-effect-3/ (asi shodou okolností se stejným vzhledem) nebo http://www.jiriczek.eu/?p=2041 a http://techprofis.webnode.cz/navody/dfu-mod/. Těžko říct co je originál a co kopie, ale vyhledávač si z nich obvykle vybere jen jednu.
Jiriczek234
Profil *
A viděl jsi, kdo to napsal ? :))) pro play-on prispivam... Resp. Přispíval jsem, ted už jen zastupuji, když je admin (paty) na dovolene... Nyní již pracuji pouze na meme.play-on.cz můžeš si ověřit uzivatele... A klidně mi napsat i na e-mail jiriczek@play-on.cz... Dříve jsme s play-on byly na ic.cz a pote jsme zakoupili doménu + hosting na wedos, co mám dal říct ? :))))))


A techprofis je také můj, mohu ti tam změnit cokoliv mi napíšeš :))


Ovšem email fruhauf.jiri@gmail.com je blokován ze strany googlu - mohu poslat max screen z blokace ;)
Davex
Profil
Jiriczek234:
Tvrdím snad, že jsi to nepsal? Jen se snažím najít důvod toho, proč Google zpomalil indexování webu jiriczek.eu - třeba nenalézá nic nového a originálního, ale mohu se mýlit.
Jiriczek234
Profil *
Aha, tak to jsem té špatně pochopil...


A jenom, kde zjistím posledni datum indexu u seznamu ? Dík.
panther
Profil
Jiriczek234:
A viděl jsi, kdo to napsal ? :))) pro play-on prispivam
vyhledavaci je jedno, kdo clanek napsal.

Ty prvni dva totozne clanky, ktere Davex uvedl (tvuj web a play-on) jsou vzajemne duplicitni a vyhledavace si ponechaji spise (neni-li to vetsinovym pravidlem) tu starsi (a tedy puvodni) verzi. Na play-on byl clanek publikovany v breznu, u tebe o pul roku pozdeji. Stale se divis, proc tvuj (duplicitni) clanek neni zaindexovany? Totez plati i pro druhou dvojici webu zde uvedenych.

Pokud naleza robot na tvem soucasnem webu vice podobnych duplicit, nedivil bych se, kdyby indexaci zpomalil nebo shledal web... zbytecnym.
Jiriczek234
Profil *
Takze se mi spíše vyplatí mít článku méně, ale jinak napsaných ? A když třeba pozemním v té recenzi poradi odstavců, nebo par slov, bude to v pohode a google me začne indexovat? A jak popřípadě zjistím, ze už me indexovat nebude?
panther
Profil
Jiriczek234:
A když třeba pozemním v té recenzi poradi odstavců, nebo par slov
pozmen ji celou, at neni ani jeden jediny jeji kousek koii jiz neceho stavajiciho.
jiriczek234
Profil
A když ji prozatím smažu ? Tak to něco změní ?
A nevím, jak se google dostal k číslu 881, protože když se kouknu na přehled příspěvků:
Obsah
477 příspěvků
178 stránek
12 rubrik
371 štítků

Tak mi, když to všechno sečtu vyjde 1038...
Joker
Profil
Jiriczek234:
Z pohledu vyhledávače: Proč nabízet hledajícímu více stránek s totožným textem? Stačí mu přece nabídnout jednu z nich, a pak je logické vybrat tu nejstarší.

Otázka je, jaký je účel toho kopírování článků na svůj web.
Jestli mít ty články „zálohované“ pro případ, že by původní web třeba skončil nebo je smazal, to by fungovat mělo: Kdyby původní web skončil, nejspíš by Google nabízel ten druhý web.
Jestli být v Google nejvýš, zkuste ty články zveřejňovat na svém webu dřív než na těch jiných. Ale předpokládám, že ty ostatní weby taky mají zájem být nejvýš, čímž vzniká neřešitelná situace (všichni chtějí být nejvýš).
Jestli je účel mít v Google všechny ty texty, viz začátek mého příspěvku. Kdyby to tak fungovalo, třeba článek rozkopírovaný na 100 webů by mohl obsadit 10 po sobě jdoucích stránek výsledků vyhledávání.
Jiriczek234
Profil *
Ok... Cili je lepší to prozatím smazat, upravit si to a pak znovu zveřejnit... A ještě jeden příklad - existuje hodně šarže webu... To všichni víme... A oni všichni kopírují informace o filmu z ČSFD... O hře pak zase v obchodu se hrou... A jak je mozné, ze třeba takový warcenter je vždy na 1. Míste ? Když to určitě zveřejní později, než nejaký e-shop popr ČSFD... A pak ještě to indexování seznamu, kde se o dá sehnat ? :) dík.


A to samé je i u těch procesoru... Každy e-shop to musí mít stejně...
Keeehi
Profil
Jiriczek234:
Stáří stránky není jediným kritériem pro řazení výsledků vyhledávání a to včetně stránek s hodně podobným obsahem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0