Autor Zpráva
Jiriczek234
Profil *
Ahoj, mám takovej problém... Snažím se, aby se mi web u vyhledávačů nehlasil, jako duplicitni, tak všechny články, popisky a vysvetlivky pisu sám... Ale jak to udělat u něčeho, co změnit proste nejde ? Mám na mysli třeba nejaké specifické popisky... Třeba popisek zbrane ze hry... Ta zbraň bude mít vždy stejně parametry.. Ty se proste nezmění, tak jak to udělat, aby to nebylo duplicitni ?
Díky za radu.
Str4wberry
Profil
Můžete kromě strohého výčtu parametrů zmínit další relevantní informace. Tou hrou je myšlena videohra? Tam se mohou nabízet věci typu, kde zbraň sehnat, v jakých částech hry ji používat, v jakých situacích ji používat, nějaké tipy a triky pro její používání apod. Pokud se jedná o reálnou zbraň, můžete dát k lepšímu pár zajímavostí ze skutečného světa.
Jiriczek234
Profil *
Nene, ze hry... :) takze se spíše jedna o to, aby nebyla duplicitni cela jedna stránka, zda to chápu dobře :)
ludekbrno
Profil *
Jiriczek234:

Já myslím, že pokud popis uděláš vlastními slovy, mezi která zakomponuješ parametry, tak to jako duplicita bráno rozhodně nebude. Ke každému parametru přidej pár slov, k čemu to je atd. Že některá slova i věty budou stejné, jako jinde, to nevadí.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Jiriczka234:
Seskup zbraně podle podobnosti a dej jich na jednu stránku víc:

1. Oblázek 100 g
2. Kámen 500 g
3. Šutr 3 kg

1. Palice
2. Kladivo

1. Luk
2. Kuše
3. Harpuna

1. Puška
2. Bambitka
3. Revolver
4. Vzduchovka

1. Řízená střela
2. Neřízená střela

1. Plutoniová bomba
2. Vodíková bomba
3. Lithiová bomba

1. Začátek světa
2. Konec světa
Jiriczek234
Profil *
Ok... A není spíše lepší to více rozdělit a pak dat příspěvek, kde budou pouze odkazy ? :)
Petr ZZZ
Profil
Když to rozdělíš tak, že bude každá stránka jen o jedné zbrani, tak předpokládám, že to zvýší pravděpodobnost, že velmi podobných stránek už je na internetu víc. (Možná jsem se nejasně vyjádřil, můj náčrt je myšlen tak, že každý seznam by odpovídal jedné samostatné stránce.)
jenikkozak
Profil
Jiriczek234:
Možná, možná ne.
Proč se ještě nikdo nezeptal, o jaký web jde?
jiriczek234
Profil
jiriczek.eu :)
jenikkozak
Profil
jiriczek234:
A příklad těch duplicitních stránek?

Když už jsme v této kategorii, nezbývá než doporučit smazání odkazů na pochybné weby, které máte na stránce Zpětné odkazy. Odkazy na omračující ranky také vyhoďte, na nic Vám tam nejsou. Pamatujte, že nesete odpovědnost za to, že odkazujete na kvalitní weby.
jiriczek234
Profil
Takže zpětné odkazy (jako tu rubriku) jsem smazal... A ty Ranky bych měl podle Vás smazat také ?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0