Autor Zpráva
klubo
Profil *
Zajímo by mě jak je možné že můj nový web www.zakladne-skoly.sk (spuštěný v květnu) má GTPR 4 i když na něj nevedou téměř žádné odkazy (převážně z mých webů) a 5 let starý web www.stredneskoly.sk má GTPR3 a nedávno měl jen 2

další zvláštnost jsem pozoroval poté co jsem po pěti letech od registrace domény studentik.cz na ní nahrál nějaký obsah, měla ihned (tím myslím v okamžik nahrání index.html) GTPR4 i když na ní nikdy nebyl obsah, jen byla přesměrovaná na jiný můj web (nyní už má doménu jiný majitel)

trošku mi to nesedí s tím co se píše na jakpsatweb.cz o pageranku (že je tvořen pouze zpětnými odkazy)
Davex
Profil
Na GTPR 4 stačí jen jeden odkaz z webu s GTPR 4, takže záleží především na „kvalitě“ zpětných odkazů.

Pokud bylo na webu přesměrování jinam, tak se většinou zobrazuje GTPR cílového webu.
klubo
Profil *
to by ale na tom webu musel být jenom ten jeden odkaz

přesměrováno to bylo na web s PR 6, později klesl na 5, svůj PR4 si to ale drží i půl roku po zrušení přesměrování
Davex
Profil
klubo:
to by ale na tom webu musel být jenom ten jeden odkaz
GTPR se odvozuje od skutečného Pageranku, který může mít velký rozsah, takže jeden odkaz by musel být na stránce s hodně slabým GTPR 4. Na stránce se silným GTPR 4 by mohlo být odkazů klidně mnohem víc.

svůj PR4 si to ale drží i půl roku po zrušení přesměrování
Předpokládám, že nový majitel se o web dobře stará a web získal další zpětné odkazy. Pokud ne, tak GTPR zůstane nebo klesne.
Cody
Profil
Je to jednoduché vede na tebe odkaz z http://www.stredniskoly.cz/ (GTPR 5/10).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0