Autor Zpráva
cybernaut
Profil
zdravim,
pri vyhledani stránky mi google pise:
Zobrazení popisu u tohoto výsledku je zakázáno souborem robots.txt tohoto webu – další informace.

obsah robot.txt:

User-Agent: *
Disallow:

Sitemap: http://www.****.cz/sitemap.xml

Uz fakt nevim co s tim.
ludekbrno
Profil *
cybernaut:
Pokud jsou Vaše stranky veřejně přístupné, proč je tajíte před lidmi, po kterých chcete radu? Logika tohoto postupu mi nějak uniká.

Podle popisu tam chybu nemáte, takže chcete-li zjistit příčinu, nezbyde než dát odkaz na web.
jenikkozak
Profil
cybernaut:
Má jít o soubor robots.txt. V názvu vlákna i obsahu to máte špatně, není tedy chyba v tomto?
cybernaut
Profil
soubor se jmenuje robots.txt v tom chyba neni
odkaz stranek je http://nada-metamorfa.cz
ludekbrno
Profil *
cybernaut:
Mám takový nápad. Zkuste robots.txt i sitemal.xml smazat, co to bude hlásit potom. Pokud totiž nepotřebujete na webu některým stránkám zakázat indexaci, robots.txt je k ničemu. Stejně tak je k ničemu i sitemap u tak jednoduchého webu. Pokud vám nějaká podvodná služba typu seoservis nebo jiný podobný nesmysl tvrdí opak, nevěřte mu, lže.
cybernaut
Profil
to jsem uz zkousel, pockal jsem den a beze zmeny.
ludekbrno
Profil *
cybernaut:
Tak den je samozřejmě málo, google nechodí na méně významné novější weby každý den. Je potřeba počkat minimálně týden. Každopádně ty soubory tam jsou opravdu k ničemu, takže pokus může probíhat neomezeně, není žádný důvod je tam vracet.
Kajman
Profil
cybernaut:
Zkuste i opravit diakritiku v meta.

ludekbrno:
není žádný důvod je tam vracet

Pokud chcete mít čistčí error logy na serveru, tak robots.txt a favicon.ico mohou pomoci. Ale to je mimo seo.
pepperos
Profil
Podívejte se do Google Webmaster Tools. Můžete si tam vyzkoušet, jestli nějakou podstránku blokuje robot či ne, jak vidí robot konkrétní podstránky. Můžete taky znovu poslat URl na zaindexování, třeba to je jenom nějaká chyba.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0