Autor Zpráva
Chairle
Profil
Dobrý den,

narazil jsem na jednu věc ve výsledcích google a moc mně to nejde na rozum. Tak by mne zajímalo, zda někdo tuší - proč tomu tak je.
Máme na SKImagazin.cz článek o historii lyží.

http://skimagazin.cz/clanky/bezky/kde-se-vzaly-bezky.html

Nyní jsem přišel na to, že si ho někdo "půjčil":
www.highlandsport.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=631:kde-se-vzaly-lye

Problém je, že i když je náš článek starší a troufám si říct i zazdrojovanější (třeba Wikipedie) google vidí na slovo "Po stopách krále Haakona" ten novější cizí a ne ten náš...

Tušíte někdo, kde je problém?

https://dl.dropbox.com/u/3686155/Vysledek1.jpg
https://dl.dropbox.com/u/3686155/Po%20rozbaleni.jpg

Díky za cokoliv
panther
Profil
Chairle:
výsledky jsou personalizované, každý vidí něco trochu jiného. Tvůj web vidím na prvním místě. Dej tomu čas.
Chairle
Profil
To panther: personalizované vím, ale nenapadlo mne, že mně který každý den adminuje skimagazin.cz se v google skryje :) Ale trochu jsi mne tedy uklidnil. Díky!
Ivy
Profil
A do wikipedie jsi to psal ty? Ono těch článků je ještě víc. Okopírovat to a změnit pár slov není nikdy dobrý nápad. Čímž nechci zpochybňovat tvoje případné autorství.
Chairle
Profil
To Ivy: Jj, ve wikipedii je to od nás. ČLánek v tom našem znění vyšel u nás jako první. Ale tu větu o Rottefelle věřím autor (náš) mohl už najít a použít z těch zdrojů, co jsi posílal. To nevylučuju. Každopádně třeba fotku co je na highlandsport.cz jsem osobně skenoval :)
Ivy
Profil
Dávat originální text ze své stránky do wikipedie asi nebude úplně dobrý nápad pokud si chceš originalitu zachovat. Z wikipedie kopírujou všichni líní. Jestli ti ukradl fotku tak mu napiš ať jí smaže, s tím ostatním asi nic moc nenaděláš. Nicméně tě velmi dobře chápu, taky mi vadí když se půl dne mořím se článkem, hledám zdroje a všechno a někdo udělá CTRL+V.
Chairle
Profil
Mně to ani tak nevadí. Z hlediska obchodní možná vůbec ne: je to náš inzerent :) Ale google mně naštval - copak nepozná originál. Alespoň dle data indexace :( Řeším tím, že text ozdrojují. Ale šlo mně o to obecně - zde bych prostě čekal, že google jasně pozná co odkud pochází...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0