Autor Zpráva
Meldo
Profil
Zaujimal by ma Vas nazor na to, aku velku vahu dava google odkazom pri pouziti:

1. ak mam odkaz v clanku z domeny 2 radu napr. www.nieco.sk/kategoria/clanok.php

2. ak mam odkaz na subdomene napr. www.sub.nieco.sk/kategoria/clanok.php

Bude hodnota odkazu a teda aj vpliv na odkazovanu stranku rovnaky, alebo je to pri subdomene ine? Samozrejme v teoretickom pripade, ze z pohladu googlu su oba clanky totozne. Ide mi totiz o to, ze idem robit nejake microsite na podporu. A teda ci registrovat nove domeny alebo to dat pod jednu a iba na subdomeny.
Kubo2
Profil
Meldo:
Vlastne je to jedno, nebo dle toho kam odkazujes. Ci na jiny web nebo na stejny nebo na jinu subdomenu :-)
Ja mam weblog na subdomene a dle mne mym odkazum dava google dost velkou vahu :)
jenikkozak
Profil
Meldo:
Jakou váhu přiděluje Google jednotlivým odkazům se neví a dá se o tom jen spekulovat. Pravděpodobné je, že nezáleží na tom, jestli je odkazující stránka na subdoméně (?) www, nebo sub, podstatné spíše je, jak významná je odkazující stránka a jak k ní tematicky sedí stránka odkazovaná.

Kubo2:
Ja mam weblog na subdomene a dle mne mym odkazum dava google dost velkou vahu :)
Ano. To je spíše příklad těch méně cenných odkazů.
Kubo2
Profil
jenikkozak:
Ano. To je spíše příklad těch méně cenných odkazů.
Proč méně cenných?
Lukáš Pítra
Profil
Meldo, mnohem důležitější je, jak moc spolu odkazovaná a odkazující stránka souvisí a kde na stránce jakým způsobem bude odkaz zpracovaný :-)

Zkuste se spíše zeptat, jestli vám z odkazu budou chodit konverzní návštěvy, nebo ne - ušetříte si čas a nervy s hloubáním nad subdoménou :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0